Vize Hakkında

Bayburt Vize Merkezi

Bayburt Vize İşlemleri

Yurtdışına seyahat etmek isteyen kişilerin başvurabileceği Bayburt Vize Merkezi, vize işlemlerinizi başlatabileceğiniz bir vize başvuru temsilciliğidir.

Temsilciliğimize başvuran kişiler seyahat amaçlarını, seyahat tarihlerini bildirdikten sonra başvuru formu doldurma, vize talep dilekçesi hazırlama konularında yardım alırlar.

Gitmek istedikleri ülkelerin vizeleri için hangi merkezden başvuruda bulunabileceklerini öğrenirler. Uzman danışmanlarımız gerekli evrakların neler olduğunu yurttaşlarımıza bir liste halinde sunar, vize evraklarını başvurunun yapabileceği merkeze iletirler.

Trabzon merkezi bazı ülkelerin vize başvuruları için Bayburt ilinde ve çevre ilçelerde oturanlar için uygun bir merkezdir. Bazı vize işlemleri ise sadece Ankara merkezinde yapılabilmektedir. Bu konu hakkında temsilciliğimize başvurarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Vize Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bayburt Vize Merkezi Visa Center Visa Global Services bünyesinde hizmet veren bir temsilciliktir. Deneyimli kadrosu ve müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli bir vize alım hizmeti sunar.

Siz gideceğiniz ülkeyi, niçin o ülkeye seyahat edeceğinizi ve ülkeye giriş çıkış tarihlerini yetkililere bildirirsiniz, onlar da başvuracağınız vize türünü belirler, belirlenen vize türüne göre hazırlamanız gereken evrakların neler olduğunu size bildirir.

Evraklarınız başvuru yapacağınız merkeze kargo yoluyla iletilir, vize randevularınız alınır. Siz belirtilen tarihlerde vize randevularına gidersiniz, biyometrik verileri verirsiniz ve gerekiyorsa mülakatta kişisel bilgileri vize departmanındaki yetkililere aktarırsınız.

 Vize alımı konusunda merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına danışma hattımızdan, e-mail yoluyla iletişim adresimizden ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp