Afyon Vize Merkezi-Afyon Visa Center

 

Afyon Vize Merkezi-Afyon Visa Center Visa Global Services;

 Değerli Misafirlerimiz; VisaCenter Visa Global Services, Afyon ilimiz ’den yurtdışına çıkacakmisafirlerimizin vize işlemleri için uzman personeli ile hizmet veren birdanışmanlık kurumudur. Afyon ilindeki vize işlemleriniz için AfyonBaşvuru Merkezimize uğrayarak gerekli bilgi ve belgeleri ücretsiz bir şekilde teminedebilirsiniz, ayrıca müşteri temsilcilerimizden her ülke ile ilgili vizekonularında gerekli soruları sorabilir ücretsiz vize danışmanlık hizmetalabilirsiniz. Afyon şehrinde yaşayan vize başvuru adayları vize içingerekli evrak listesini, vize aşamalarını, vize başvuru formalarını ve vizeücretleri hakkında vize merkezlerimiz ’den veya ücretsiz danışma hatlarımızdanbilgi alabilirsiniz.

Afyon 1, Vize Randevu ve Vize Başvuru Merkezi - Visa CENTER
Afyon Vize Merkezi-Afyon Visa Center

   Visa Center Visa Global Services Yüzde 99’luk başı sektörün öncüsü olmaya devam etmektedir. Visa Center Visa Global Services, Aile Birleşimi vizesi, Vize randevusu, Ankara Antlaşması, Vatandaşlık ve oturum izni vizeleri hakkında da danışmanlık vermektedir. Bu statüdeki başvurularınız için hukuk birimi bölümümüz başvuru başlangıcından sonuna kadar size yardımcı olacaklardır. Visa Center Vize Merkezleri Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerine en iyi hizmet sunmaktan mutluluk duymaktadır.2019 Yılı vize başvuruları içinde güncellenmiş vize evrak listesine, vize başvuru formlarına, vize ücretlerine vize merkezlerimizden ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Danışma Hatlarımız;

0850 220 37 34

0532 130 02 47 Acil Vize Hattı

0543 215 78 08 Acil Vize Hattı

 

Comments
    • Merhabalar , Türkiye’ye geri döneceğine dair kanıtlar vize almanız için çok önemlidir. Bunun için bir yerde çalışan olmanız büyük avantaj sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online Randevu  
blank