İtalya VSF Global Randevu

İtalya VSF Global Randevu

İtayla vize başvuru işlemleri için VSF Global, konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan belge düzenlemenizi yapmanıza destek olacak, D tipi ve C tipi vize işlemleriniz için yönlendirme yapacaktır. İtalya VSF global randevu işlemlerinizi online ve telefon üzerinden yaparak, vize merkezinden kısa zamanda süreci başlatmanız sağlanacaktır.

İtalya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

İtalya vize başvurusu için VFS global, öncellikle randevu üzerinden belgelerinizi düzenlemeniz için en geç 1 haftalık işlem sürecini başlatır. Yoğunluk ve pandemi nedenlerinden kaynaklı kısıtlamalarını da tarafınıza bildirecek, C tipi, D tipi ve transit geçiş vize işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilmenizi sağlamaktadır.

 • D tipi vize işlemleriniz Turist, iş, eğitim ve ticari amaçlı İtalya ziyaretlerinizi gerçekleştirebilmeniz içindir.
 • C tipi vize işlemleri için 90 günlük vize başvurunuzu yaparak, süreci başlatabileceğiniz seçeneklere yer verilmiştir.
 • 000 Euro sağlık sigortası teminatı
 • 2 biyometrik fotoğraf
 • En az 2 sayfası boş 10 yıl içinde çıkarılmış pasaport
 • Rezervasyon belgeleriniz
 • Eğitim, ticaret, iş ve staj için detaylı belgeler
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
 • Kimlik fotokopiniz

İtalya VSF global randevu aldıktan sonra hazırlamanız gereken belgelerdir. Eksik belgeleriniz ve geçersiz belgeleriniz VFS Global tarafından bildirilerek, işlemlerin kısa sürmesi ve konsolosluktan kısa zamanda sonuçlarınız öğrenilmesi için detaylı çalışılacaktır.

İtalya VSF Global Randevu Nasıl Alınır?

Online sistem üzerinden hizmet vermekte olan İtalya VSF global randevu sistemi bilgilerinizi detaylı bir şekilde girdikten ve ücret ödemesini yaptıktan sonra vize başvuru sürecini başlatmanızı sağlar. İtalya’ya gitme amacınız ve kalacağınız süreç vize tipi ile birlikte seçilerek daha sonra randevu alınması üzerine VSF Vize merkezine gelindikten sonra işleme koyulur.

 • Vize başvurusu için form doldurma işlemlerinde danışmanlar yardımcı olacaktır.
 • Fotokopi, biyometrik fotoğraf çekimi ve hızlı kurye seçenekleri kullanabilirsiniz.
 • Danışmanlarla birlikte eksik evraklar düzenlenerek sabah 8: 30 ile öğleden sonra 14: 00’a kadar işlemlerin yapılması sağlanır.
 • Vize takip işlemi için İtalya VSF global sistemi üzerinden giriş yapabilirsiniz.
 • VSF Global pandemi süreci, kısıtlamaları ve yoğunluktan kaynaklanan nedenlere dayalı olarak sizleri detaylı bir şekilde bilgilendirecek, kurumsal bir kuruluştur.

İtalya VSF Global Vize Merkezi Nerede?

İtalya VSF global randevu işlemleri için alacağınız randevu vize merkezinin bulunduğu şehirlerden hizmet almanızı sağlar. Sistem üzerinden bulunduğunuz adrese göre randevu oluşturarak, İzmir, İstanbul, Ankara, Gaziantep ve Antalya gibi şehirlerden işlem yapılmasına olanak tanınmıştır.

Kolay vize başvurusu için konsolosluğa gitmeden, konsolosluk prosedürü uygulanarak sistem üzerinden işlemlerinizin sorunsuz bir şekilde tamamlanması sağlanır. Sağlık sigortası teminatı ve seyahat sigortası işlemleriniz için aracı firma olarak en kolay ve hızlı şekilde vize almanızı sağlayacak büyük bir ekiple birlikte hizmet verilmektedir. Yoğunluk ve pandeminden kaynaklanan nedenlere dayalı olarak randevu bilgileri paylaşılacaktır.

İtalya VSF Global Randevu Alamıyorum!

İtalya vizesi için randevu almadan önce pasaportunuzun 10 yıl içinde çıkartıldığından ve en az 2 sayfasının boş olduğundan emin olmalısınız. Başvuru düzenlemeleri ve şartlarına göre PSR testi, aşı düzenlemeleri de vize merkezi tarafından sizlerle paylaşılacaktır.

Profesyonel ve büyük bir ekiple çalışmakta olan İtalya VSF Global, randevu alamadığınız takdirde size geri dönüş sağlayacak müşteri hizmetleri hizmetine de sahiptir. Randevu alamama nedeniniz sistem yoğunluğu ve pandemi kısıtlamalarından kaynaklanabilmektedir. Ayrıcalıklı ve hızlı bir hizmet almak için VSF Global sitesini ziyaret ederek, İtalya vize düzenlemeleri hakkında detayları öğrenebilir, vize merkezi personeline de sorularınızı yöneltebilirsiniz. Kısa zamanda işlemlerinizi başlatacağınız büyük bir ekiple çalışılmaktadır.

İlginizi Çekebilir;

https://www.visacenter.com.tr/italya-schengen-mi/

https://www.visacenter.com.tr/italyada-evlenmek/

https://www.visacenter.com.tr/italya-vizesi-alirken-dikkat-edilmesi-gerekenler/

5/5 - (1 vote)
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.