Almanya Vize Randevusu

Değerli Misafirlerimiz:

Almanya Vize Randevusu almak için online randevu formunu doldurabilirsiniz. Formu doldurarak gönderdikten sonra yaklaşık olarak 30 dakika içeresinde müşteri yetkililerimiz sizinle irtibata geçecektir. Online Almanya Vize Randevusu almak için 0850 220 37 34 nolu hattımızdan veya 0543 215 78 08 whatsapp hattımızdan da iletişime geçebilirsiniz.

Almanya Vize Randevusu için herhangi bir ücret ödememektesiniz. Almanya Vize Randevusu alındıktan sonra ekte belirtilmiş olan evrakları hazırlayarak kargo adresimize kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Evraklarınız firmamıza ulaştıktan sonra uzman müşteri temsilcilerimiz tarafından belgeleriniz incelenecek ve tarafınıza bilgi verilecektir. Müşteri temsilcimiz ayrıca Almanya Vize Randevusu için görüşmeye gelmenize gerek olup olmadığı konusunda size bilgi verecektir.

Görüşmeye gelmenize gerek bulunmaması halince vize başvurunuz firmamız tarafından takip edilecek ve sonuçlandıktan sonra vize sonucunuz tarafınıza kargo yolu veya elden teslim edilecektir. Almanya Vize Randevusu için görüşmeye gelmenize gerek bulunması halinde Vize Randevusundan yaklaşık 20 dakika önce başvuru merkezi adresinde bulunmanız gerekmektedir. Vize Randevusu Sırasında ön görüşme, Vize Mülakatı gibi konularda uzman ekibimiz tarafından yönlendirileceksiniz.

Vize başvuruları kaç gün sürmektedir?

Vize başvurularınız Turistik vize, Ticari vize, Aile Ziyareti vizesi, Aile Birleşimi Vizesi,Erasmus,Eğitim Vizesi, Staj Vizesi. Çalışma Vizesi vb. vize türlerine göre değişmekle beraber ortalama 15 iş günüdür.

Vize başvurumu kaç gün önceden yapmalıyım?

Vize başvurularınızı her durumu göz önüne alarak seyahatinizden önceki 90 günlük süre içeresinde yapabilirsiniz .Her durumda başvurunuzu seyahatinizden  1 ay öncesi kadar yapmanız tavsiye olunur.

Almanya vize başvuru formunu doldurmak zorunda mıyım?

Her başvuru adayı konsoloslukların bireyleri ön tanıma amaçlı kullandığı ve iletişim bilgilerinin bulunduğu Almanya Vize Başvuru formlarını doldurmak zorundadırlar.

Reşit olmayan çocuklar içinde vize başvurusu için evrak hazırlanmalı mıdır?

Her birey ayrı başvuru olarak değerlendirildiği için her birey için ayrı bir başvuru dosyası hazırlanmalıdır.