Litvanya Konsolosluğu - Visa Center

Litvanya Konsolosluğu

LİTVANYA KONSOLOSLUĞU

LİTVANYA CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ 

Kançılarya: Mahatma Gandi Cad. No: 17/8-9, 06700 GOP
Telefon: 447 07 66
Faks: 447 06 63
E-Posta: lrambasd@ada.net.tr
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Perşembe 08:00-17:00 Cuma 08:00-15:30

Litvanya Konsolosluğu İstanbul

İstanbul da bulunan Litvanya İstanbul Fahri Konsolosluğu ve diğer şehirlerdeki Litvanya Konsoloslukları faaliyet alanlarına yakın yerlerde ikamet eden insanların Litvanya vizesi ve Litvanya Konsolosluk işlemlerini yerine getirmekle sorumludur. İstanbul ve çevresinde bulunan şehirler konsolosluk işlemleri için İstanbul Fahri Konsolosluğuna başvuru yapmaları gerekmektedir. Bu şehirler; Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Bursa, Bilecik, Kocaeli, Sakarya ve Yalova ilçelerinde ikamet edenler başvuracaklardır.

Litvanya Konsolosluğu Erasmus Vize

Erasmus, öğrencilerin yurt dışına çıkıp orada eğitim görmelerini sağlayan, eğitimlerinin yanında kişisel gelişimlerini artırıp bununla beraber farklı kültürler tanımalarına olanak sağlayan ve alanlarında da farklı ortamlar görme şansını değerlendirmek için uygulanan bir eğitim programıdır.

Erasmus programı ile Litvanya’ya gitmek isteyen kişilerin veya öğrencilerin başvurmaları gerek vize türü Litvanya Erasmus vizedir.

Litvanya Konsolosluğu İzmir

İzmir de bulunan Litvanya İzmir Fahri Konsolosluğu, İzmir ve çevre şehirlerde yaşayan Litvanya vatandaşlarının ve Türk vatandaşlarının ihtiyaç duydukları konsolosluk işlemlerini halletmeleri için Litvanya İzmir Fahri Konsolosluğuna başvurmaları gereklidir. İzmir, Aydın, Muğla, Denizli, Kütahya, Manisa, Uşak ve Afyon illeri ve bu illere bağlı ilçeler konsolosluk işlemleri için İzmir Fahri Konsolosluğuna başvurmaları gereklidir.

Litvanya İzmir Fahri Konsolosluğuna, Litvanya vatandaşlarının yeni kimlik çıkarılması, süresi bitmiş olan pasaportlarının yenilenmesi, evrakların tasdiklenmesi işlemleri, evlilik, doğum ve ölüm durumları sonrasında ihtiyaç duydukları konsolosluk hizmetlerine buradan ulaşabileceklerdir.

Litvanya Konsolosluğu Telefon Numarası

Litvanya başkonsolosluk hizmeti amacıyla irtibata geçilecek telefon numarası (0312) 447 07 66’ tır. Bu irtibat numarası Ankara da bulunan Litvanya Başkonsolosluğuna aittir. Litvanya konsolosluğu telefon numarası üzerinden çeşitli bilgiler ve işlemlerinizi halletmek mümkündür.

Litvanya Konsolosluğu Antalya

Antalya ve çevre şehirlerinde yaşayan Litvanya ve Türk vatandaşlarının ihtiyaç duydukları konsolosluk işlemleri için Litvanya Antalya Fahri Konsolosluğundan hizmet almalıdırlar.

Litvanya Konsoloslugu

Başa dön tuşu
× Litvanya Vizesi