Lihteynşayn Konsolosluğu

Lihteynşayn Konsolosluğu

Lihteynsayn’a gitmek için almak zorunda olduğunuz vize ve vize işlemleri için konsolosluğa gitmeniz gerekir. Online başvuru formunu indirmek ve vakit kazanmak için Visa Center firmamız tarafınsan oluşturulan web sitemizdeki aracı kullanabilirsiniz.

Litvanya Aile Birleşimi

Lihteynsayn vize başvuru formunu doldurarak geri kalan evraklarınızla beraber Türkiye’deki temsilciliğe başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Lihteynsayn konsolosluğu Türkiye’deki resmi tatiller haricinde hafta içi belirli saatlerde hizmet vermektedir. Alacağınız randevu bu hizmet saatleri içerisinde belirlenir.

Lihteynşayn Konsolosluğu

Lihteynşayn Konsolosluğu

Lihteynsayn Vize Talep Dilekçesi

Lihteynsayn’a gidecek olan Türk vatandaşlarının vize başvurusu yaparken vize talep dilekçesi de sunmaları konsolosluk tarafından istenir.

Ülkeye hangi amaçla gittiğinizi, ne kadar kalacağınızı, gidiş dönüş biletinizi vb. birçok etmenin yer aldığı vize talep dilekçesini nasıl doldurmanız gerektiğini öğrenmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Vize alım işlemlerinizde gerekebilecek tüm evraklar için sizlere donanımlı bir bilgi hizmeti sunmak firmamızın öncelikleri arasındadır.

Yurt dışı bağlantılarımız ile gideceğiniz ülkelerde sizlere daha rahat bir seyahat geçirmeniz açısından da hizmet vermekteyiz. Lihteynsayn seyahatiniz için tüm bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Lihtenştayn vize istiyor mu?

Lihtenştayn vize ister.

Lihtenştayn vizesi nasıl alınır?

Lihtenştayn vizesi Lihtenştayn Konsolosluğu bünyesinde alınır.

Lihtenştayn ne iş yapılır?

Lihtenştayn her kesimden işin yapılabileceği bir ülkedir.

Oyla! post