Liberya Konsolosluğu

Liberya Konsolosluğu

Liberya Cumhuriyeti ülkesinin Türkiye’de temsilciliğini Ankara’da bulunan Liberya Büyükelçiliği ile İstanbul’da bulunan Liberya Konsolosluğu yapar. Bu ülkeye gezi planlıyorsanız dış temsilciliklerden yararlanabilirsiniz. Daha önce konsolosluk üzerinden işlem yapmadıysanız Visa Center olarak sizler için sunduğumuz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca başvurularınızı kolaylaştıracak hizmetlerimizi alabilirsiniz.

Lihtenştayn Aile Birleşimi

İstanbul Liberya Konsolosluğunun Görev Tanımı

İstanbul Üsküdar’da bulunan Liberya Konsolosluğu Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri 09.00-14.30 saatlerinde hizmet verir. Görev bölgesi İstanbul olan konsolosluk Liberya halkı için kimlik yenileme, pasaport yenileme, askerlik kayıt ve evlenme kayıt işlemlerini yapmakla görevlidir. Bunun yanı sıra konsolosluk Türkiye’den ülkeye gidecek kişilerden vize başvurusu kabul etmektedir.

Liberya İstanbul Konsolosluğuna Ulaşım

Liberya İstanbul Konsolosluğu’na ulaşım zor değildir. Konsolosluk Üsküdar ilçesindedir ve konuma gereği araçlarla ulaşım sağlanabilir.

Konsolosluğun ulaşım ve iletişim bilgileri;

Adres: Küçük Çamlıca Mahallesi, Libadiye Caddesi, Öznur Sok, No:7 Üsküdar

Liberya Konsolosluğu

Liberya Konsolosluğu

E-posta: [email protected]

Website: http://www.liberiaconsulate.org

Liberya İstanbul Konsolosluğu Vize Ücretleri

Liberya İstanbul Konsolosluğu’na yapılan vize başvurularında vize ücreti farklılık gösterir. Bu farklılık talep edilen vizenin türüne ve süresini bağlı olarak görülür.

Konsolosluğa yapılan vize başvuruları için ödenecek ücret 70-120 USD aralığında değişir. Yapacağınız vize başvurusu için net ücreti öğrenmek istiyorsanız Visa Center numaramızı arayarak öğrenebilirsiniz.
Liberya vizesi nasıl alınır?

Liberya vizesi alabilmek için Liberya Konsolosluğu’na vize başvuru talebinde bulunulmalı.

Liberya vize istiyor mu?

Liberya ülkede bulunma amacına ve pasaport türlerine göre vize ister.

Liberya vizesi kaç günde çıkar?

Liberya vize evrakları eksiksiz hazırlanırsa 10 gün içerisinde elinize ulaşır.

Oyla! post