Lesotho Konsolosluğu

Lesotho Konsolosluğu

Lesotho ülkesine seyahat edecek olan Türk vatandaşlarının vize alma zorunluluğu vardır. Visa Center firması olarak yılların getirmiş olduğu deneyimle beraber sizlere vize alma konusunda yardımcı olmaktayız. Lesotho vizesini alabilmeniz için öncelikle başvuru yapmanız gerekir. Lesotho konsolosluğu Türkiye’de bir şubesi olmayan vize başvuru merkezlerinden biridir.

Letonya Aile Birleşimi

Bu nedenle başvurularınızı Roma büyükelçiliğine yapmanız gerekecektir. Lesotho vizesi için gereken evraklar ve vize ücreti gibi konularda sizlere yardımcı olmak için web sitemizdeki yazılardan yararlanabilirsiniz.

Lesotho Konsolosluğu

Lesotho Konsolosluğu

Lesotho Konsolosluk Bilgileri

Lesotho’ya seyahat edebilmek için Roma büyükelçiliğine yapılacak olan başvuru işlemleri İstanbul’daki adres üzerinden yapılabilir. Başvurunuzu yaparken seyahat tarihinden 1 ay öncesi olacak şekilde hesaplama yapmanızı tavsiye ederiz. Oluşabilecek herhangi bir sorunda zaman kazanmak ve büyükelçilik resmi tatillerine denk gelmemek açısından süre hesaplaması oldukça önemlidir.

Visa Center firmamız vize alım işlemlerinizde size yardımcı olmak için ücretsiz online başvuru hizmeti vermektedir. Sitemize giriş yaparak Lesotho vizesine başvurabilir, konsolosluk hakkında bilgi alabilirsiniz. Pasaport alım işlemlerinizde de firmamızı tercih ederek seyahat amacınıza uygun pasaport seçeneklerinden birini alabilirsiniz.
Lesotho nereye bağlı?
Lesotho ülkesi Afrika kıtasında bulunmaktadır.
Lesotho nasıl bir yer?
Küçük bir ülkedir. Deniz olmayan bir ülkedir. Ülkede birçok şelale bulunmaktadır. Neredeyse hiç ağaç yoktur.
Maseru hangi ülkede?
Lesotho’da bulunmaktadır, ülkenin başkentidir.
Oyla! post