Hollanda Antileri Konsolosluğu

Hollanda Antileri Konsolosluğu

Hollanda Antilleri, Hollanda’ya bağlı özerk adalardır. Bu adalar Sint Maarten, Curaçao, Bonaire, St.Eustatios, Saba ve Aruba adalarıdır. Bu adalara gitmek için vize sahibi olmak gerekir. Adalar için kısa süreli, uzun süreli ve Antiller turuncu halı programı vizesine başvurulabilir.

Hollanda Konsolosluğu

Hollanda Antilleri Konsolosluğu Nerede?

Hollanda Antileri Konsolosluğu nerede? Vize almak isteyenlerin araştırmaları arasında bulunur. Ancak Antiller için Türkiye’de bu isimle bir konsolosluk yoktur. Vize işlemler ve ada vatandaşlarının işlemleri Hollanda Konsoloslukları aracılığıyla yapılır. Hollanda Konsolosluğu uzun süreli, kısa süreli veya turuncu halı programı vizelerini yabancı vatandaşlar için randevuyla verir.

Hollanda Antileri Konsolosluğu

Hollanda Antileri Konsolosluğu

Hollanda İstanbul Konsolosluğu

Hollanda Antilleri vizesi ve vatandaşlık işlemleri için İstanbul’da yer alan Hollanda Başkonsolosluğu hizmet verir. Vize bölümü 08.30-12.00 saatleri arasında başvuruları kabul eder.

Adres: Tomtom Mh. İstiklal Cd. No:197, Beyoğlu/İstanbul

Tel: 0212 393 21 21

Hollanda Ankara Büyükelçiliği

Hollanda Antilleri vize işlemleri için Ankara’da bulunan büyükelçilikten de hizmet alabilirsiniz. Büyükelçilik Pazartesi-Perşembe arasında 08.45-12.30 arasında başvuruları kabul ederken Cuma günleri ise 08.30-13.00 arasında randevuları kabul eder.

Adres: Hilal Mh. Turan Güneş Blv. Hollanda Cd:5 Çankaya/Ankara

Tel: 0312 409 18 00

Hollanda Antilleri Vizesi Başvuruları

Hollanda Antilleri için vize işlemleri oldukça uzundur.

Evrak hazırlama, vize ücreti ödeme ve başvuru formunun doldurulması zaman kaybına neden olabilir. Bu nedenle işlemlerinizin kısa sürede yapılabilmesi için Visa Center olarak Hollanda Antilleri vize hizmeti veriyor. Bu hizmetle randevunuzun alınması, evraklarınızın hazırlanması, uçak ve otel rezervasyonları ve vize dilekçesinin hazırlanması gibi işlemleri sizin adınıza gerçekleştiriyoruz.
Hollanda Antilleri nerede?

Hollanda Krallığını oluşturan Antiller, Batı Hint Adasında olup Karayip Denizi’nde bulunan Curaçao, Aruba Sint Maarten’dir.

Kurasao nerede?

Hollanda Krallığını meydana getiren cevap ülkeden biri olan Kurasao, Karayip Denizi’nin güneyinde ve Venezuela’nın kuzeyinde yer alan adadır.

Curacao dili nedir?

Curaçao halkının konuştuğu dil Papiamento olmasına rağmen ülkedeki resmi dil Flemenkçe’dir. 2007 yılından sonra ikinci resmi dil olarak Papiamento eklenmiştir.

Oyla! post