Dubai Vize Başvuru Formunda Gerekli Olan Belgeler ve Hazırlanması Gereken Evraklar

Dubai vize başvuru formunuzda, Umumi ( bordo ) Pasaport sahipleri vizeye tabi tutulur. Fakat Hususi ( Yeşil ) , Hizmet ( Gri ) , Diplomatik ( Siyah ) Pasaport sahiplerinden 90 güne kadar olan seyahatlerinde vize talep edilmez.

Dubai Vize Başvuru Formumda Gerekli Ortak Belgeler

1.Dubai vize başvuru formunuzda gidiş amacınızı belirten vize talep dilekçesi yazmanız gerekmektedir, tamamen online bir dilekçedir, Birleşik Arap Emirlikleri’ nin İstanbul Başkonsolosluğu ve Ankara Büyükelçiliği şahsi vize başvurularınızı kabul etmez.

2. Dubai vize başvuru formunuz için pasaportunuzun bitiş tarihini eksiksiz şekilde belirtmeniz gerekmektedir.

3. Dubai vize başvuru formunda davetiyenizin varsa davet mektubunuz yoksa kalacağınız adresin ve otelin giriş çıkış bilgileri ve uçak biletlerinizin faturasını evraklarınıza eklemeniz gereklidir.

4. Dubai vize başvuru formu için 3,5 x 4,5 cm ölçülerinde 2 adet biometrik fotoğrafı ve nüfus cüzdanı fotokopisini eklemeniz gerekmektedir.

5. Dubai vize başvurusu formu için tam vukuatlı nüfus kayıt örneğinizi evraklarınıza eklemeniz gerekmektedir.

6. Dubai vize başvurusu formu için ticari başvuru yapacak bireylerin evraklarına davetiye eklemesi gerekmektedir.

7. Dubai vize başvurusu formu için çalışan olarak başvuru yapan bireyler için 4A hizmet dökümü, SGK işe giriş belgesi ve maaş bordrosu gibi ek belgelerinin hazır olması gerekmektedir.

8. Dubai vize başvuru formu için işveren başvurusu yapacak bireyler için imza sirküleri, 4B hizmet dökümü, faaliyet belgesi ve vize talep dilekçesi gibi ek belgelerinin hazır olması gerekmektedir.

9. Dubai vize formu için 3 sene içerisinde Shengen vizesi aldıysanız ve Shengen vizesi ile ilgili herhangi bir ülkeye parmak izi bıraktıysanız belirtmeniz gerekir.

10. Dubai vize başvuru formu için Seyahat Sağlık Sigortası belgelerini muhakkak evraklarının içine eklemesi gerekmektedir.

11. Dubai vize başvurusu formunuza masraflarınızı kimin karşılayacağını beyan etmeniz gerekmektedir.

12. Dubai vize başvuru formuz için seyahati yapacak birey eğer ev hanımı ise ona sponsor olacak kişinin belgelerini hazırlamanız gerekmektedir.

13. Dubai vize başvurunuz onaylandıktan sonra Dubai’ ye 58 gün içerisinde giriş yapmanız gerekmektedir.

Vize Başvuru Formu

başvuru formu
başvuru formu

Online Vize Başvuru

Online Başvur