Vfs Global İle Vize Başvurusu

Vfs Global İle Vize Başvurusu
Vfs Global İle Vize Başvurusu – Visa Center

Vfs Global İle Vize Başvurusu öncelik olarak yapmanız gereken ticaret, turistik ya da aile amaçlı vize türünüzü belirlemeniz gerekmektedir. Çünkü vize başvuru sırasında her vize için ayrı bir kriter vardır. Bu nedenle vize türlerinin başvuru sürecinde kriterler doğru ve eksiksiz bilinmelidir.

Gerekli evraklarda yapılan herhangi ufak bir hatadan dolayı vize başvurunuz iptal edilebilir. Türünüzü belirledikten sonra başvuru aşaması adım adım tamamlayabilirsiniz. Vfs global sayesinde yapacağınız vize başvurularınızı takip edebilir, vizeniz için gerekli evrakların detaylarını inceleyebilirsiniz. Evrak listesinde yer alan başvuru formunu eksiksiz doldurulmanız gerekir. Hızlı bir şekilde randevu alabilmek için vfs global online sistemine girmeniz yeterlidir.

Fransa Türkiyeye vize veriyor mu?

Bordo pasaport sahibi Türk vatandaşlarının Fransa’ya giriş yapabilmesi için Schengen vizesi alma şartı vardır, diğer pasaportlar 90 gün vizeden muaftır.

Vfs hangi ülkelere vize veriyor?

Yarı resmi özelliğe sahip olan VFS Global 14 ülke Konsolosluğu ile birlikte çalışmaktadır 2000’in üzerinde şube ile 130’a yakın ülkenin konsolosluk hizmetleri yürütülür.

VFS Global vize ücreti ne kadar?

VFS Global vize ücretleri gerekli belgeler listesinde belirtilmektedir ve Euro para biriminde nakit olarak ödenmektedir.

Bu yazımızda VFS Global kuruluşunun hizmetlerine yer vereceğiz. Bu site sayesinde pek çok ülke için vize başvurusu yapabilir ve bu sürecin sizi üzmesine ve uzun sürmesi nedeniyle zaman kaybınıza yol açmasının önüne geçebilirsiniz. Sitenin verdiği bilgi doğrultusunda sadece 3 adımda vize sürecinizi tamamlayabiliyorsunuz. Öncelikle başvuru yapılacak vize türünü seçmeniz gerekiyor. Bunun ardından başvuru aşaması yer alıyor ve en sonda başvuru sonrası süreç ele alınıyor.

Vfs Global İle Vize Başvurusu

Vfs Global İle Vize Başvurusu

Vize tipleri içerisinde kısa dönem Schengen vizesi yani 90 günlük vize ağırlıklı olarak tercih edilmektedir. Bunun içerisinde turistik amaçlı, ticaret ya da aile ve arkadaş ziyareti gibi türler bulunmaktadır. VFS Global vize takip ile başvuru yaptığınız vizenin sürecini ve durumunu yakından takip edebiliyorsunuz. Kurumun müşteri güvenliğini her zaman ön planda tutması ve sürecin her aşamasında tecrübesini konuşturması nedeniyle pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

VFS Global Hollanda Vize Başvurusu

Hollanda ziyareti gerçekleştirmek isteyen vatandaşların süreç ile uğraşmasına gerek kalmadan tüm aşamayı bu kuruma teslim etmesi sayesinde çok rahat bir şekilde vizelerine ulaşabilecekler. VFS Global Hollanda sayfasına giriş yaparak ihtiyaç duydukları tüm bilgilere rahatlıkla ulaşabilirler. Bu aşamada öncelikle belirlenmesi gereken şey tabi ki vize türüdür. Hollanda’ya turistik amaçlı mı yoksa ticaret ya da ziyaret amaçlı mı gidileceği belirlenmelidir. Çünkü her vizenin ayrı kriterleri bulunmaktadır ve hepsinin sürecinde ufak tefek farklılıklar bulunur.

Kurum tarafından size bildirilen ve gerekli olan evrak listesini hazırladıktan sonra bir de başvuru formu dolduruyorsunuz. Bu belgelerle birlikte hazır olunduktan sonra başvuru için bir randevu oluşturuluyor. Randevu neticesinde büroya gelerek resmi başvuru yapılıyor. Randevu alımı oldukça basittir. VFS Global sitesine girerek online randevu oluştur kısmından bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Burada standart hizmetlerin yanı sıra ek olarak özel hizmetlerde temin edebilirsiniz. Seyahat sigortasını isterseniz bu kurumun bürolarından da yaptırabilirsiniz. Aynı şekilde kurye teslimat hizmeti ve VIP hizmet almak gibi ek opsiyonlu servislerde bulunuyor. Bu sayede tabir-i caizse anahtar teslim bir vize işlem hizmeti alıyorsunuz.

VFS Global Vize Hizmeti Verdiği Diğer Ülkeler

VFS Global oldukça geniş bir ülke portföyü ile tüm vatandaşlara hizmet vermeyi amaç edinmiş bir kuruluştur. Bunun içinde oldukça geniş bir ağı ve çalışanları mevcuttur. VFS Gobal Yunanistan sayfası ile de Yunanistan’a yolculuk etmek isteyecek olanların vize işlem süreçlerini takip etmektedir. Buradaki vize başvuru süreci ise şu şekilde işlemektedir.

Sitenin ilgili sayfasında yer alan vize hakkında her şey sayfasından destek alarak başvuru yapılması istenilen vize tipi ile ilgili ücret, belge ve formlarla ilgili bilgiler alınır. Buradaki bilgiler ışığında dosya oluşturulur. İster site üzerinden online olarak isterseniz de çağrı merkezi aranılarak randevu alınmalıdır. Randevu bu aşamanın en önemli kısmını oluşturuyor. Çünkü randevu alınmadan hiçbir şekilde işlem yapılamıyor. Başvuru sahipleri standart hizmete ek olarak özel hizmet almak isterlerse de burada belirtiyorlar. Ancak opsiyonel hizmetler biraz pahalı olduğu için herkes tercih etmese de oldukça kolaylaştırıcı bir etki sunuyor.

Hazırlanan dosya ile birlikte alınan randevu saatinde büroya giderek dosya teslim ediliyor. Dosyanızda biyometrik fotoğrafın, başvuru formun, pasaportun, ilgili ücretlerin yatırıldığını gösteren dekontun ve diğer istenilen belgelerin tam olarak hazır olduğundan emin olmalısınız. Aksi taktirde randevunuz iptal olur ve yeni bir randevu ile uğraşmak zorunda kalırsınız. Ayrıca VFS Global kurumu kargo ile pasaport teslimat hizmeti de sunmaktadır.

VFS Global Polonya Vize İşlemleri

VFS Global Polonya kurumun hizmet verdiği bir başka ülke olarak karşımıza çıkıyor. Polonya Schengen bölgesinden yer alan ülkelerden biridir ve oldukça sıcak bir atmosfere sahiptir. Bu sebeple kısa süreli olarak da olsa insanların burayı ziyaret etmeleri oldukça sık rastlanan bir durumdur. VFS Global ise buraya yolculuk etmek isteyen insanların işlerini kolaylaştırmak adına çok iyi bir hizmet sunmaktadır.

Polonya turistik vize başvurusu Polonya Konsolosluğu tarafından yetkilendirilen kuruluşlar vasıtasıyla yapılmaktadır. VFS Global ise pek çok ülkeye verdiği hizmeti Polonya için de vermektedir. Şahsi olarak başvuru yapmak oldukça zorlu, uğraştırıcı ve riskli olabilmektedir. Çünkü en ufak bir eksiklikte vize ret edilir ve ciddi bir zaman kaybına yol açar. Bunun en güzel çözümü ise sadece bu işlerle ilgilenen bu kurumlar ile iletişime geçmek ve süreci onlara teslim etmek çok daha iyi olacaktır.

VFS Global Belçika Vize İşlemleri

VFS Global Belçika vize başvurularını da isterseniz bu kuruluş üzerinden yapabilirsiniz. Dediğimiz gibi pek çok ülkeye hizmet vermekte olan bu kurum sayesinde hiç bir şekilde sorun yaşamaz ve vize süreciniz oldukça hızlı ilerler. Belçika turistik vize başvurularında başvurunun geçerli olabilmesi için aranan bazı özellikler vardır. Pasaport konusunda oldukça titizlerdir. Pasaportun 10 yıldan eski olmaması ve asla deforme olmamış olması gerekir. Pasaportun vize tarihi ve uçak dönüş biletinin tarihinden 3 ay sonrasına kadar geçerliliğini sürdürüyor olması gerekiyor. Üstelik en az 2 sayfada boşluk görmek istiyorlar. Eğer pasaportunuz bu şartları sağlamazsa başvuru süreciniz daha başlamadan biter. O yüzden özellikle diğer belgeleri hazırlamadan önce bu durumun sizin için uygun olup olmamasını kontrol etmeniz gerekir.

VFS Global Türkiye Avusturya Vize İşlemleri

VFS Global Türkiye olarak Belçika, Hollanda, Avusturya, Polonya, Yunanistan gibi ülkelere vize alımı için hizmet vermektedir. Tüm bu işlemler VFS Global Ankara bürosundan gerçekleştirilmektedir. VFS Global şirketi Kanada hükümetine bağlı olan münhasır bir kuruluştur. Türk vatandaşlarının bu belirlenen ülkelere gitmek için gerekli olan vize ihtiyaçlarını karşılama hizmeti vermektedir.

VFS Global Avusturya için vize almak isteyen vatandaşların Ankara Avusturya Büyükelçiliği için PIN numarası alması gerekmektedir. Bunun içinde çağrı merkezinden randevu almadan önce Yapı Kredi bankasının tüm şubelerinden PIN numarası temin edilmelidir. Bu numaranın özellikle Ankara Avusturya Büyükelçiliği için olduğu belirtilmelidir. Bankaya yapılan ödeme sonucu temin edilen bu PIN kodu bir gün içerisinde aktif olacaktır ve kullanılmadığı 30 gün boyunca da geçerliliğini sürdürecektir. Bu sebeple bankadan temin edilen PIN kodunun üzerinden bir gün geçtikten sonra kurum aranılarak randevu ve başvuru süreci başlatılmalıdır.

VFS Global İle Tüm Dünya’yı Keşfe Çıkın

VFS Global verdiği hizmet sayesinde vize işlemlerin kolaylaştırdığı için yurtdışına çıkmak ve yeni yerler keşfetme arzusu ön plana çıkıyor. Zira insanları en çok rahatsız eden, daha doğrusu sıkan işlemler bürokratik işlemlerdir. Vize işlem süreçleri de ülke sınırları ve politikaları nedeniyle oldukça sıkı tutulur. Bu da ister istemez uzun bir zaman ve emek isteyen bir işe dönüşür. Vatandaşların bu işlemlerle uğraşması demek daha o seyahate gitmeden strese girmelerine neden olur. Bu yüzden bu tarz yetkilendirilmiş kuruluşlar sayesinde tüm bu işlemler çok daha kolay ve basite indirgeniyor. Bunun neticesinde de insanlar sadece uçak biletlerini alarak gideceği yerde neler yapacağının planlarını oluşturmaya odaklanıyor. Siz de eğer yeni yerler keşfetmeye meraklıysanız ama vize işlemleri ile uğraşmak canınızı sıkıyorsa VFS Global kuruluşu sizlere iyi bir hizmet verecektir.

Fransa, Hollanda, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Yunanistan, İtalya ve bir çok  vize başvurularınızı gerçekleştirmek için online olarak tamamlamanız gereken adımlar hakkında bilgi sahibi olabilmek için Vfs global hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Kısa süreli olarak gerçekleştireceğiniz vize başvuruları için Schengen vize türünde yapacağınız işlemlerde ve ulusal vize başvurusu şeklinde daha uzun süreli vize başvurularınızda destekçiniz olacak bu şirket sayesinde avantajlı olacaksınız. Vize türlerini ve hangi vize için uygun olduğunuzu öğrenmenizi sağlayacak olan Vfs global farkını hissedeceksiniz. Turistik, ticari, ziyaret, transit gibi vize türlerinde başvurularınızı yaparken ve ödemeniz gereken vize ücretleri hakkında bilgi sahibi olmak istediğinizde hangi merkezlerin işlem yapabileceğini sizler için açıklamaktadır.

Hollanda vize başvuruları için tüm güncel bilgileri takip edebileceğiniz web sayfaları sayesinde önemli haberlere ve duyurulara ulaşabilirsiniz. Çalışma saatleri içerisinde tüm sorularınızı yanıtlayacak olan Vfs global çağrı merkezlerine ulaşabilirsiniz. Telefonla yapacağınız görüşmeler için uygun saat aralıklarında yapacağınız aramalarda en iyi deneyimleri yaşamanızı sağlamaktadır.

Vfs Global Deneyimleri ve Ek Servisler

Dünya çapında sürdürdüğü vize hizmetlerinde global deneyimleri sizlerle paylaşmakta olan ve ek servisler hakkında bilgi veren Vfs Global ile randevu işlemleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Seyahat türüne göre ulaşabileceğiniz formları hazırlayarak sunmanız gereken en uygun tarihler için alacağınız randevular hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Mail adresleri üzerinden güncel evrak listelerine ulaşarak hazırlayabilir ve yetkili kurumlara ibrazının yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Hollanda vizelerini alabilmeniz için uymanız gereken önemli kurallar hakkında ve güncel vize ücretleri hususunda tüm detaylara erişebileceğiniz resmi Vfs global sayfaları üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Başvuruları yapabilmek için nereden başlayacağınızın ve başvuruyu yaptıktan sonra nelere dikkat etmeniz gerektiğinin yanıtını bu sayede alabileceksiniz. 18 yaşından küçükler için yapılacak başvurularda ve başvuru takiplerinin yapılmasında sizlere destek olacaktır. 90 günden daha az veya daha çok olacak şekilde planladığınız seyahatleriniz için gerekli olan evrak listesine ulaşabileceğiniz linkleri ve yöntemleri paylaşmaya devam ediyoruz. İngilizce veya Türkçe dilinde kullanabileceğiniz resmi sitesi üzerinden sorularınızı yanıtlayacak olan ekipleri sayesinde gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Hollanda vizelerini alabilmek için şartlarınızın uygun olup olmadığını bu sayede görebileceksiniz. Vize başvurularınızın olumlu bir şekilde ilerlemesi ve sonuçların istediğiniz hızda gelmesi için hangi adımları atmanızın uygun olacağını Vfs global ekipleri sayesinde öğrenebileceksiniz.

Vfs Global

Vfs global kargo takip işlemleri üç farklı şekilde gerçekleştirilir. Bunlardan birisi kayıtlı email adresine yollanan bildirimlerdir. Aynı şey gerek internet üzerinden gerekse de SMS ile mümkündür. Böylelikle kargonuzun nerede olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Bu konuda sistem çok hızlıdır.

VFS Global Fransa vizesi alım sürecinde aracı kurum olarak dikkat çeker. Konsolosluğa gitmek, randevu almak ve bunun gibi şeylerle uğraşmak istemeyen kişiler, bu işletme sayesinde sürecin çok daha kısa olmasını sağlarlar. Böylelikle vize alım aşamaları kolaylaşır. Ancak bu durum, vizenin çıkıp çıkmaması kararı üzerinde hiçbir etkiye sahip değildir.

VFS Global Polonya vizesi konusunda da hizmet vermektedir. Bu ülkeye başta turistik gezi olmak üzere farklı amaçlar çerçevesinde gitmek isteyen kişiler, aracı kurumu rahatlıkla tercih edebilirler.

VFS Global Izmir şubesi üzerinden hizmetlerini devam ettiriyor. Bunun için resmi siteyle başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, Reyent İş Hanı Pasaport Konak adresindeki başvuru merkezine de gitmek mümkündür. Çalışma saati sabah 8.30’da başlar ve 16.30 itibari ile sona erer. Buna göre hareket etmek gerekiyor.

VFS Global Bulgaristan seyahati yapmak isteyen kişilere vize alım sürecinde yardımcı olmaktadır.

VFS Global randevu almak kolaydır. Bunun öncesinde Fransa’nın konsolosluk sitesine girmek ve başvuru formunu doğru bir biçimde doldurmak gerekmektedir. Bu sayede işlemler tamamlanır.

VFS Global Hollanda vizesi için de tercih edilir. İlk etapta formun doldurulması ve bunun da Hollanda konsolosluğuna ait olan sayfa üzerinden yapılması önem arz eder.

VFS Global Poland şubesinin resmi olarak tanımlanmış bir internet sitesi mevcuttur. İlgili alana girişin sonrasında başvuru ve randevu işlemlerini başlatabilirsiniz.

Oyla! post