Estonya Konsolosluğu

Estonya Konsolosluğu hizmeti ile vize başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca Estonya vatandaşıysanız ölüm, doğum, evlilik veya askerlik gibi vatandaşlık işlemlerinizi konsolosluktan yapabilirsiniz. Resmi tatiller ve hafta sonu dışında hizmet veren konsoloslukta işlem yaptırmak için randevu almanız gerekir. Bu sayede sıranız geldiğinde sorunsuzca işinizi halledebilirsiniz.

Vize almak için Estonya Konsolosluğu hizmeti almanız gerekiyorsa Estonya konsolosluğu – visa center danışmanlarının hazırlamış olduğu hizmet detayları ve konsolosluk bilgileri yer alan bu sayfayı inceleyebilirsiniz. İnceleme sonrasında alacağınız iletişim numarası ve adres bilgileriyle vize için başvurunuzu aracısız olarak yapabilirsiniz. Ayrıca vize işlemleri bölümüne başvuru detayları hakkında sorular sorabilirsiniz. Estonya Konsolosluğu bilgilerini almak için aşağıdaki bilgileri kullanmalısınız.

ESTONYA KONSOLOSLUĞU

ESTONYA CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ 

Kançılarya: Gölgeli Sok. No:16 06700 G.O.P., Ankara
Telefon: 405 69 70
Faks: 405 69 76
E-Posta: embassy.ankara@mfa.ee
URL: www.estemb.org.tr
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma 09:00-17:00

Estonya Konsolosluğu Ankara

 

Türkiye’de üst düzey resmi temsilcilik olarak görev yapan, Estonya Büyükelçiliğidir. Bu kurum, kendi vatandaşlarına, vatandaşlık, vize, noter, pasaport gibi çeşitli konularda hizmet verir. Bunun yanı sıra Estonya’ya gitmek isteyen kişilerin vize işlemlerini değerlendirerek sonuca bağlar.

Estonya Konsolosluğu İstanbul

 

Estonya konsolosluğu İstanbul hizmetleri, Estonya’nın ve Türkiye’nin arasındaki bazı teamüllere uygun olarak önemli ticari şehirlerarasında gelişimleri düzenler ve takip eder. Aynı zamanda diplomatik vasıfla da işlemlerini gerçekleştirmektedir.

  Estonya Konsoloslugu

Estonya Konsolosluğu İzmir

 

Önemli sahil kentlerinden bir tanesi olan İzmir, Estonyalı vatandaşlara vize merkezi olarak hizmetlerini sunmaktadır. Vatandaşlara, Schengen vizesi için gerekli bilgilerin verilmesiyle birlikte İzmir ve çevresine bu hizmetleri sunmaktadır. Vatandaşların vize başvurularını alırken, aynı zamanda değerlendirme aşamasıyla birlikte vize alımlarına yardımcı olan bir kurumdur.

Estonya Konsolosluğu İletişim

 

Estonya konsolosluğu iletişim numarası üzerinden yabancı vatandaşlar, her türlü konuda detaylı bilgi alabilmektedirler. İletişim numarası üzerinden, vize başvuru işlemleri, hususi meseleler, ailevi başvurular gibi çeşitli konular ile alakalı bilgiler alınabilmektedir. Ayrıca iletişim numarasına çalışma saatleri içinde ulaşım sağlanabilir.

Estonya Konsolosluğu İstanbul Adres

 

İstanbul’da ikamet eden Estonyalı vatandaşlar, herhangi bir diplomatik mesele, konsolosluk işlemi vb. konular için konsolosluğu ziyaret edebilirler. Estonya konsolosluğu İstanbul adresi, Anadolu Grubu Fatih sultan Mehmet mah. Balkan cad. no:58 Buyaka E blok Ümraniye’dir.

Estonya Konsolosluğu Çalışma Saatleri

 

Bu kurumun çalışma saatleri içinde yabancı vatandaşlara geniş kapsamlı hizmet verdiği söylenebilir. Fakat genellikle kurumun çalışma saatleri merak konusudur.  Estonya konsolosluğu çalışma saatleri Pazartesi- Cuma günlerinde sabah 9.00-17.00 saat aralığındadır.

Estonya Konsolosluğu Nerede?

 

Konsolosluk hizmeti almak isteyen vatandaşlar, ikamet merkezlerine göre bu hizmeti almak istemektedirler. Yani yerleşim yerine yakın olan bölgelerden konsolosluk hizmeti alabilmek mümkündür. Vatandaşların ikamet yerine uygun ve yakın olan illeri araştırarak, her türlü işlem hakkında destek alabilmeleri mümkün olmaktadır.

Estonya Konsolosluğu Trabzon

 

Trabzon’da konsolosluk hizmeti veren Estonya Devleti temsilciliği burada sürdürülmektedir. Trabzon ve çevresinde ikamet eden kişiler için vatandaşlık menfaatlerini gözetici birçok hizmet sunulmaktadır. Aynı zamanda seyahat hizmetleri de konsolosluk işlemleri arasında yer almaktadır.

Başa dön tuşu
whatsapp
× Estonya Vizesi