Suudi Arabistan Konsolosluğu - Visa Center

Suudi Arabistan Konsolosluğu

SUUDİ ARABİSTAN KONSOLOSLUĞU

SUUDİ ARABİSTAN KRALLIĞI BÜYÜKELÇİLİĞİ

Kançılarya: Turan Emeksiz Sok No:6, 06700 G.O.P., Ankara
Telefon: 468 55 40 – 468 55 41 – 468 55 42
Faks: 427 48 86
E-Posta: tremb@mofa.gov.sa

SUUDİ ARABİSTAN KRALLIĞI İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU

Kançılarya: Konaklar Mah. Çamlık Cad. Akasyalı Sok. No. 6, 4. Levent, İstanbul
Telefon: (212) 281 91 40
Faks: (212) 281 91 41
E-Posta: trconist@hotmail.com
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma: 09:00 – 15.00
Görev Bölgesi: İstanbul

SUUDİ ARABİSTAN KONSOLOSLUĞU İSTANBUL

Suudi Arabistan İstanbul konsolosluğu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına ve Türkiye de yaşamakta bulunan yabancı uyruklu vatandaşlara seyahatleri sürecinde vize işlemlerinin yanında ortaya çıkan acil durumlarda yardım etmek ve pasaport ile ilgili tüm sorunlara çözüm sağlamak için çalışmaktadır. İstanbul ve çevre şehirlerde yaşamakta olan Türk vatandaşlarına ve diğer vatandaşlara görev yerleri dahilinde konsolosluk hizmeti vermektedir.

SUUDİ ARABİSTAN KONSOLOSLUĞU İSTANBUL İLETİŞİM

Suudi Arabistan konsolosluğu telefon numarası (0212) 281 91 40’dır. Bu telefon numarası Suudi Arabistan İstanbul Konsolosluğuna bağlıdır. Suudi Arabistan konsolosluğu telefon numarası üzerinden birçok bilgi ve sorularınızı sorabilirsiniz.

SUUDİ ARABİSTAN KONSOLOSLUĞU İSTANBUL ADRES

Suudi Arabistan Konsolosluğu, İstanbul ilinde bulunan Beşiktaş ilçesinde bulunmaktadır. Açık adresi, Konaklar Mah. Çamlık Cad. Akasyalı Sok. No.6 Beşiktaş/İstanbul’dur.  Suudi Arabistan vatandaşlarının ve Suudi Arabistan’ı ziyaret etmek isteyen vatandaşlarımız işlemleri bu adreste yapılmaktadır. Ayrıca Türkiye de yaşayan Suudi Arabistan vatandaşlarının yeni kimlik kartı, pasaport, evlilik, doğum ve ölüm gibi evraklar içinde bu adreste bulunan Suudi Arabistan İstanbul Konsolosluğundan yardım alabilirsiniz.

SUUDİ ARABİSTAN KONSOLOSLUĞU ANKARA

Suudi Arabistan Ankara Konsolosluğu, Suudi Arabistan devletinin çıkarlarını ve bunun yanında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının haklarını korur. Suudi Arabistan’ın Türkiye ye uzanan bir koludur. Ayrıca Türkiye Cumhuriyetin de yaşamını sürdürmekte olan Suudi Arabistan vatandaşlarının evlenme, doğum ve ölüm, nüfus cüzdanı, boşanma, vize, pasaport gibi resmi evrak işlemlerini Suudi Arabistan Ankara Konsolosluğunda yaptırabilirler.

SUUDİ ARABİSTAN ANKARA ADRES

Suudi Arabistan Konsolosluğu Ankara ilinde bulunan Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Suudi Arabistan Ankara Konsolosluğunun açık adresi Gaziosmanpaşa Mah. Turan Emeksiz Sok No.6 Çankaya/Ankara’dır.  Suudi Arabistan vatandaşlarının ve Suudi Arabistan’ı ziyaret etmek isteyen vatandaşlarımızın işlemleri bu adreste yapılmaktadır. Ayrıca Türkiye de yaşayan Suudi Arabistan vatandaşlarının yeni kimlik kartı, pasaport, evlilik, doğum ve ölüm gibi evraklar içinde bu adreste bulunan Suudi Arabistan Ankara Konsolosluğundan yardım alabilirsiniz.

SUUDİ ARABİSTAN KONSOLOSLUĞU İLETİŞİM

Suudi Arabistan konsolosluğu telefon numarası (0312) 963 05 08’dir. Bu telefon numarası Suudi Arabistan Ankara Konsolosluğuna bağlıdır. Suudi Arabistan konsolosluğu telefon numarası üzerinden birçok bilgi ve sorularınızı sorabilirsiniz.

Suudi Arabistan Konsoloslugu

Başa dön tuşu
× Suudi Arabistan Vizesi