Senegal Aile Birleşimi

Senegal ülkesinde ikamet etmek isteyen vatandaşların Senegal aile birleşimi vizesi almaları gerekmektedir. Senegal aile birleşimi – Visa Center firması sayesinde kolaylıkla yapılabilmektedir.

Sitede Senegal aile birleşimi hakkında birçok bilgi yer almaktadır. Senegal aile birleşimi vizesi alabilmek için Senagal ülkesinde ikamet etmekte olan bir kişiden davet mektubu alınması gerekmektedir.

Senegal’den gönderilen davet mektubu sayesinde oturum hakkı kazanılabilmektedir. Vatandaşlar Senegal aile birleşimi vizesi alabilmek için Senegal vize ofislerine başvurmaları gerekmektedir.

Ayrıca ofislere gidildikten sonra vize başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Formun eksiksiz ve net bir şekilde doldurulması oldukça önemlidir.

Formda bulunan seyahat amacı kısmına aile birleşimi yazılması gerekmektedir. Bu işlem dışında gerekli olan işlemler ve belge Senegal vize ofislerinden verilecektir.

Senegal Aile Birleşimi Bilgileri

Senegal’de ikamet hakkına sahip olmak istiyorsanız Senegal aile birleşimi vizesi almalısınız. Bunun için ilk baş Senegal’de ikamet eden ailenizden birisi davet mektubu göndermelidir. Bu davet mektubu ile oturum hakkı kazanabilirsiniz. Senegal vize ofislerinde, Senegal Aile Birleşimi vizesine başvurulmalıdır.

Ofislerde yapmanız gereken diğer adım ise vize başvuru formunun doldurulmasıdır. Bu form eksiksiz ve açık bir şekilde doldurulmalıdır. Başvuru formunda seyahat amacı yazan kısma aile birleşimi için vize talebinde bulunduğunuzu belirtmeniz gerekiyor. Bu belgelerin dışında Senegal vize ofisindeki temsilciler size gerekli belge listesini vereceklerdir.

Senegal Aile Birleşimi Vizesi Belge Beyanı

Senegal Aile Birleşimi Vizesi başvurusunda bulunan vatandaşlar belgeleri konsolosluğa teslim etmeleri gerekir. Senegal vize ofisi tarafından size verilen belge listesindeki bütün belgeleri eksiksiz bir şekilde tamamlamalısınız. Eksik belge bulunursa vize başvurunuz reddedilir. Vize başvurusunda sahte belge tespit edilirse başvurunuz olumsuz sonuçlanır. Belgeler arasında en önemli olarak pasaport gelmektedir. 2 tane biyometrik fotoğraf, kimlik fotokopisi, nüfus kayıt örneği, adli sicil kaydı, vize talep dilekçesi, başvuru formu ve uçak rezervasyon bilgileri eklenmelidir.

Senegal Aile Birlesimi
Senegal vizesi nasıl alınır? Tüm detayları incelemek için https://visacenter.com.tr/senegal-vize-basvurusu/ bağlantısını inceleyebilirsiniz.
Başa dön tuşu
whatsapp
× Senegal Vizesi