Zimbabve Konsolosluğu

Zimbabve Konsolosluğu

Zimbabve ülkesine seyahat edebilmek için Türk vatandaşlarının tüm pasaport türleri dahil olmak üzere vize alım zorunluluğu bulunur. Vize başvuruları için Zimbabve konsolosluğu vize merkezlerine gidilmelidir. Online başvuru formu Visa Center web sitemizde sizlerin hizmetine sunulmuştur.

Zimbabve Vize Başvuru Formu

Bu formu doldurarak ve diğer evrakları tamamlayarak konsolosluk üzerinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Türkiye’de dış temsilcilik ve vize merkezi olarak Zimbabve konsolosluğu bulunmadığından ötürü başvuruların kain konsolosluk üzerinden yapılması gerekecektir. Sizlere bu konuda yardımcı olmak için konsolosluğun bilgilerini web sitemizde yayınlamaktayız.

Zimbabve Konsolosluğu

Zimbabve Konsolosluğu

Zimbabve Konsolosluk Bilgileri

Türkiye’de vize merkezi bulunmayan Zimbabve konsolosluğuna başvuru işlemlerini sizlerin bilgisine sunduğumuz iletişim araçları üzerinden yapabilirsiniz. Zimbabve konsolosluk bilgileri;

-Adres: 17th Floor, 20 Anderson Street, Johannesburg, PO Box 61736 Marshalltown 2107

-Telefon Numarası: 002711 83 82 156/9

-Çalışma Saatleri: Salı, Perşembe ve Cuma

-Elektronik Posta Adresi: [email protected] ,

Zimbabve Turist Ofisi Elektronik Posta Adresi: [email protected] , www.zimbabwetourism.co.zw şeklindedir. Vize başvurularınızı hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapabilmek için Visa Center web adresimizi ziyaret edebilir, ücretsiz bilgi sahibi olabilirsiniz.
Zimbabve vize ücreti ne kadar?

Zimbabve vize ücreti 30 Amerikan Doları’dır.

Zimbabweye nasıl gidilir?

Zimbabve içerisinde konaklayacağınız ve seyahatiniz için gerçekleştireceğiniz tüm yolcuklarınız için rezervasyon yapmanızın ardından Zimbabve Konsolosluğu’na giderek vize almanız gerekir.

Oyla! post