Zimbabve Konsolosluğu

Zimbabve Konsolosluğu

Zimbabve ülkesine seyahat edebilmek için Türk vatandaşlarının tüm pasaport türleri dahil olmak üzere vize alım zorunluluğu bulunur. Vize başvuruları için Zimbabve konsolosluğu vize merkezlerine gidilmelidir. Online başvuru formu Visa Center web sitemizde sizlerin hizmetine sunulmuştur. Bu formu doldurarak ve diğer evrakları tamamlayarak konsolosluk üzerinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Türkiye’de dış temsilcilik ve vize merkezi olarak Zimbabve konsolosluğu bulunmadığından ötürü başvuruların kain konsolosluk üzerinden yapılması gerekecektir. Sizlere bu konuda yardımcı olmak için konsolosluğun bilgilerini web sitemizde yayınlamaktayız.

Zimbabve Konsolosluğu
Zimbabve Konsolosluğu

Zimbabve Konsolosluk Bilgileri

Türkiye’de vize merkezi bulunmayan Zimbabve konsolosluğuna başvuru işlemlerini sizlerin bilgisine sunduğumuz iletişim araçları üzerinden yapabilirsiniz. Zimbabve konsolosluk bilgileri;

-Adres: 17th Floor, 20 Anderson Street, Johannesburg, PO Box 61736 Marshalltown 2107

-Telefon Numarası: 002711 83 82 156/9

-Çalışma Saatleri: Salı, Perşembe ve Cuma

-Elektronik Posta Adresi: admin@zimbabweconsulate.co.za ,

-Zimbabve Turist Ofisi Elektronik Posta Adresi: zta@telkomsa.net , www.zimbabwetourism.co.zw şeklindedir. Vize başvurularınızı hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapabilmek için Visa Center web adresimizi ziyaret edebilir, ücretsiz bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Başa dön tuşu
whatsapp
×