Zimbabve Aile Birleşimi

Zimbabve Aile Birleşimi

Her ülkede olduğu gibi Zimbabve için de alacağınız vize türü başvuru amacınıza göre değişir. Bu vize türlerinden biri de aile birleşimidir.

Zimbabve Konsolosluğu

Zimbabve’de eşiniz, baba ya da anneniz bulunuyorsa onların davet mektubu ile ülkeye gidiş geliş yapabilirsiniz. Zimbabve aile birleşimi – Visa Center başlığı altında sürecin tüm detaylarına ulaşabilir ve sorunsuz bir başvuru yapabilirsiniz.

Vize başvuru merkezi olarak yaptığımız paylaşımlarda bilmeniz gereken ayrıntılara yer veriyoruz. Zorlu bir süreç olan vize başvurusunu en rahat şekilde tamamlamak istiyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz.

Ayrıca eğitimli ve uzman kadromuz aracılığıyla süreci zaman kaybı yaşamadan tamamlayabilirsiniz. Zimbabve aile birleşimi vize randevusu ve işlemleri için merkezimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Zimbabve Aile Birleşimi

Zimbabve Aile Birleşimi

Zimbabve Vize İstiyor Mu?

Zimbabve Afrika kıtasının güneyindedir. Denize kıyısı olmayan ülkelerdendir. Bu ülkeye seyahat edecek olan Türk vatandaşlarının Bordo pasaportları olması gerekir. Ayrıca yeşil, gri, siyah pasaport sahipleri vizeden muaftırlar. Vize başvurularında bulunacak olanların, vize türüne göre başvuru yapması gerekir. Zimbabve aile birleşimi vizesi de başvuru yapılabilecek vizelerdendir. Zimbabve vize başvuruları İngilizce olarak hazırlanmalıdır. Doldurulan bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sürecin hızlanmasına yardımcı olur. Bazı durumlarda farklı evraklar istenebilir. Bu nedenle seyahat planından biraz daha önce hazırlık yapılması gerekir.

Zimbabve Vize Türleri

Zimbabve ülkesine gidiş nedenine göre firmamız aracılığıyla iki tür vize alabilirsiniz. Bunlardan ilki ticari, diğeri ise turistik vizedir. Firmamız aracılığıyla ihtiyacınız olan vize için başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sonucunuz olumlu değerlendirilirse ülkeye seyahat edebilirsiniz.

Zimbabve Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Vize başvuruları yapıldığı zaman bazı gecikmelerle karşılaşılabilir. Bunun önüne geçmek seyahat edecek olan kişinin elindedir. Ayrıca firmamız bu konuda kaliteli bir hizmet sunar. Yapacağız vize başvurularının olumlu sonuçlanabilmesi için doğru ve eksiksiz bilgi vermeniz gerekir. Bu şekilde vize başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının sağlayabilirsiniz.
Zimbabve Vizesi hakkında gerekli tüm bilgilendirme için https://www.visacenter.com.tr/iletisim/ adresini ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.
Zimbabve nin dini nedir?

Zimbabve içerisinde yaşayan halkın %50’si hem yerel inanışlara hem de Hristiyanlığa inanır. %25’i doğrudan Hristiyan iken %25’i de yerel dinlere mensuptur.

Zimbabweye nasıl gidilir?

Zimbabve için gerekli tüm otel ve uçak rezervasyonlarınızı yapmanın ardından Zimbabve Konsolosluğu’ndan vize almanız gerekir.

Zimbabve ne zaman bağımsız oldu?

Zimbabve 1980 yılında kendi ülke adını alarak bağımsızlığını ilan etmiştir. Bu tarih tam olarak 18 Nisan 1980’dir.

Oyla! post