Zambiya Aile Birleşimi

Zambiya Aile Birleşimi

Zambiya Vize işlemlerinde ilk aşamada online başvuru işleminin gerçekleşmesi gerekmektedir. Başvuru işlemlerinde başvuru şartlarına uymak önemlidir.

Zambiya Konsolosluğu

Online başvuru işleminin ardından istenen belgelerin temin edilmesi ve Zambiya aile birleşimi – visa center prosedürüne uygun başvuru işleminin tamamlanması gerekmektedir.

Form doldurma işleminin ardından pasaport işlemi yapılmalıdır. Pasaport işleminde eski pasaport veya halen geçerli olan pasaport gereklidir.

Bir adet prosedüre uygun biyometrik fotoğraf, konaklama ile ilgili gerekli belgeler ve geçerli nüfus cüzdanı fotokopisi temin edilmelidir. Evlenme belgesi, doğum belgesi de temin edilmesi gerekmektedir.

Aile birleşimi için gerekli bütün işlemler uzmanlık isteyen konulardır. Kısa sürede işlemlerin tamamlanması için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Zambiya Aile Birleşimi

Zambiya Aile Birleşimi

Zambiya seyahatlerde kişilerden vize istemektedir. Herhangi bir vizeye sahip olunduğu takdirde ülke gezilebilir. Zambiya aile birleşimi için daha önemli kriterler mevcuttur. Eş veya aile durumundan dolayı kişiler aile birleşimi vizesine başvurabilirler. Öncelikle ilgili konsolosluktan başvuru formu temin edilmelidir. Başvuru formu online olarak eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır. Bununla ilgili verdiğimiz hizmet, bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Zambiya Aile Birleşimi İçin Gerekli Evraklar

Zambiya aile birleşimi için birtakım evrak toplanması gerekiyor. Bunların eksiksiz ve doğru olarak temin edilmesi önemlidir. Öncelikle ilgili yerden aldığınız başvuru formu eksiksiz doldurulmalıdır. Geçerliliğe sahip pasaportunuz elinizde bulunmalıdır.

Biyometrik fotoğrafınız, konaklama ve seyahat bilgileri, maaş belgesi, sigorta dökümü, nüfus kayıt örneği, nüfus cüzdan fotokopisi, evlenme ve doğum belgeleri olmalıdır. Bu evrakları tam bir şekilde başvuru formuyla beraber dosyalayıp bize ulaşarak detaylı hizmet bilgisi alabilirsiniz.

Zambiya Aile Birleşimi Ücretleri

Turistik gezilerde 50-80 ABD Doları arasında değişim gösterir. Zambiya aile birleşimi vize ücretleri hakkında detaylı bilgi için bize danışabilirsiniz.

Zambiya Vizesi hakkında gerekli tüm bilgilendirme için https://www.visacenter.com.tr/iletisim/ adresini ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.
Zambiya vize istiyor mu?

Zambiya için turistik ya da iş görüşmesi amaçla seyahat oluşturacak Umuma mahsus pasaport hamilleri kapıda 30 gün vize alabilir. Diğer pasaport türüne sahip vatandaşlarımızın seyahat öncesinde vize alması zorunludur.

Zambiya vizesi nasıl alınır?

Zambiya vizesi almak isteyen kişilerin gerekli evrakları ile beraber Zambiya Büyükelçiliği ya da Başkonsolosluğu’na başvuruda bulunması gerekir.

Zambiya ya nasıl gidilir?

Zambiya’ya gitmek isteyen kişilerin tüm rezervasyonlarını yaptırdıktan sonra Zambiya vizesi alması gerekir.

Oyla! post