Mabibya Konsolosluğu

Türkiye’den Nabimya’ya gidecek olan vatandaşlar için vize alım ve kabul merkezi olarak çalışan Mabibya konsolosluğu fahri olarak İstanbul’da yer alır. Nabimya’ya seyahat edebilmek için alacağınız vizeye bu konsolosluk tarafından onay verilir. Visa Center olarak size vize alımlarınız konusunda yardımcı olmak için web sitemizde online vize başvuru formu ile hizmet vermekteyiz. Nabimya ülkesine gidecek vatandaşların vize alımlarını sorunsuz bir şekilde yapabilmeleri için vize alım koşulları kapsamında sitemizde yer alan yazıları okuyabilirsiniz.

Macaristan Konsolosluğu

Mabibya Konsolosluk Bilgileri

Türkiye’de sadece fahri konsolosluk kuran ve bu merkez üzerinden hem kendi vatandaşları için hem de Türk vatandaşların seyahati için faaliyet gösteren ülke temsilciği üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz.

Online başvuru formunu web sitemizden indirdikten sonra gerekli olan diğer evrakları tamamlamanız ve Organize Deri Sanayii Bölgesi 12. Yol P-6 Parsel 34956 Tuzla / İSTANBUL , Türkiye adresindeki konsolosluğa teslim etmeniz gerekir. Planladığınız seyahat tarihinden minimum 1 ay önce vize başvurunuzu yapmış olmanızı tavsiye etmekteyiz. Web sitemizde yer alan başvuru kanalları ile hızlı bir şekilde Nambiya vizesi için harekete geçebilirsiniz.
Namibya nerenin sömürgesi?

Namibya Berlin sömürgesi olarak bulunan bir ülkedir.

San halkı kimdir?

San halkı diğer bir ifade ile buşmanlar olarak bilinir. Güney Afrika halklarına verilen isimdir.

Namibya ne zaman bağımsız oldu?

Namibya 1990 yılında bağımsız oldu.

Oyla! post