Yemen Aile Birleşimi

Yemen Aile Birleşimi

Başka bir ülkede yaşayabilmek için vize sahibi olmanız şarttır. Yemen aile birleşimi vizesi için konsolosluk ve büyükelçiliğe başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Başvuru formunu noksansız ve doğru bir şekilde doldurmanız son derece önemlidir. Formu doldurduktan sonra istenen diğer belgeleri de hazırlamalı ve başvurunuzun onaylanmasını beklemelisiniz.

Yemen Vize Başvurusu

Yemen aile birleşimi – Visa Center vize işlemleri için bir kaç belgeye gerek duyulmaktadır. Kimlik, BİOMETRİK fotoğraf, süresi geçmemiş pasaport, başvuru formu, sağlık sigortası gibi belgeler gerekmektedir.

Yemen aile birleşimi için Yemen de yaşayan bir yakınınızın olması gerekmektedir Yemen’e vizesiz girebilen ülkeler; Cezayir, Bahreyn, Malezya, Ürdün, Kayar, Arabistan, Mısır, Irak ve Cezayir’dir.

Aile Birleşimi Hakkında

Yemen Vizesi hakkında gerekli tüm bilgilendirme için https://www.visacenter.com.tr/iletisim/ adresini ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.

Farklı bir ülkeye uzun vadede gidebilmek için vize almanız gerekir. Yemen aile birleşimi vizesinde ailesi veya eşinden dolayı kişiler kalıcı vize almak istiyorlar. Öncelikle konsolosluk veya büyükelçilikten başvuru yapmanız gerekir. İlgili yerden talep edeceğiniz başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmanız gerekir. Başvuru formu dikkatli bir şekilde doldurulduktan sonra diğer evraklarda tam olarak toplanmalıdır. Vize işlemlerinizle ilgili bize danışarak destek ve bilgi alabilirsiniz.

Yemen Aile Birleşimi

Yemen Aile Birleşimi

Yemen Aile Birleşimi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Yemen aile birleşimi için bazı evraklara ihtiyaç vardır. Öncelikle konsolosluk tarafından alınabilen başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmalısınız.

Geçerliliğe sahip olan pasaportunuz olmalıdır. Net çekilmiş biyometrik fotoğrafınız olmalıdır. Rezervasyon bilgileriniz de bu evraklar içerisinde olmalıdır. Maaş tablonuz, sigorta döküm belgeniz, ev durumunuz, sabıka durumunuz, doğum ve evlenme belgeleri aile birleşimi için gereklidir.

Yemen Aile Birleşimi Ücretleri Ne Kadardır?

Yemen aile birleşimi için ücretlerimizle ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Online olarak sorularınızı yönelterek vize işlem ücretleriyle ilgili desteklerimizden faydalanabilirsiniz.

Yemen vize istiyor mu?

Yemen diplomatik, hususi ve hizmet pasaportuna sahip olan Türk vatandaşlarından vize istemez ancak bordo pasaport sahibi vatandaşlar vize başvurusunda bulunmalıdır.

Türkiye Yemenden vize istiyor mu?

Türkiye Yemen vatandaşlarından vize muafiyeti ya da ikamet izin süresi bitmeden en az 60 gün geçerli pasaport ya da belge talep eder.

Umman a vize var mı?

Umman seyahati için bordo pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının konsolosluğa vize başvurusu yapması gerekir.

Oyla! post