Malavi Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Malavi Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Türkiye’den Malavi Cumhuriyeti’ne seyahat edecek olan vatandaşların vize alma zorunluluğu vardır. Malavi konsolosluğu üzerinden yapılacak vize alım işlemleri için öncelikle bazı evrakların hazırlanması gerekir.

Mali Aile Birleşimi Vize İşlemleri

Malavi konsolosluğu iletişim bilgileri – Visa Center içerisinde sizlerin bilgisine sunulmuştur. Bu iletişim bilgileri üzerinden konsolosluğa erişim sağlayarak vize başvurusu için randevu talep edebilirsiniz. Randevu taleplerinizden önce Malavi vizesi için gerekli olan evrakları toparlamanız gerekir.

Bunun için Malavi vizesi ve vize için gerekli olan evraklar hakkında yazılmış diğer yazıları okuyabilirsiniz. İstanbul’da yer alan fahri konsolosluk üzerinden vize alım işlemleri yapılabilmektedir. Malavi konsolosluğu ve iletişim bilgilerine blog yazısı üzerinden erişim sağlamanız mümkündür

Malavi Afrika kıtasının güneydoğusunda bulunan bir ülkedir. Denize kıyısı olmayan bu ülkenin insanları sıcakkanlı olmalarıyla bilinmektedir. Afrika’ nın en çok gidilen yerlerinden biri olmayı başaran Malavi, turistlerin ve kabilelerin oldukça ilgisini çekmektedir.
Malavi Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Malavi Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Malavi’ ye gidebilmek için her ülkede olduğu gibi bazı vize işlemleri gereklidir. Bizim sizler için oluşturduğumuz ve en iyi şekilde hizmet vermeye çalıştığımız sitemiz üzerinden Malavi ve daha pek çok ülkeye gitmek için vize işlemlerinizi halledebilir, herhangi bir sıkıntı veyahut problem yaşamadan kolaylıkla işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 Malavi İstanbul Fahri Konsolosluğu Nedir? Ne Hizmet Verir?

Malavi ülkesinin İstanbul’ da bulunan konsolosluğudur. Bu konsolosluk genel olarak evrak işleri, seyahat izinleri ve vize işlemleri ile ilgilenir. Bizler de size en iyi hizmeti sunabilmek için gereken titizliği gösterip, müşterilerimizi yormadan işlemleri tamamlamak için uğraşıyoruz.

En iyi şekilde hazırlamış olduğumuz sitemiz çok kullanışlı bir ara yüze sahip olduğundan hiç sıkıntı yaşamadan müşterilerimiz işlemlerini halledebilir, aynı zamanda da onaylı bir site olduğumuz için güven içerisinde olabilirler.

Malavinin dini nedir?

Malavi’nin dini Hristiyan inançlarına göre bulunur.

Malawi nasil bir ülke?

Malawi ekonomik açıdan orta gelirli bir ülkedir. Malavi ekonomik olarak yükselişe geçmektedir. Ülke geçmiş dönemlerde birçok kriz atlaşmıştır.

Malawi nerenin başkenti?

Malavi’nin başkenti Lilongwe.

Oyla! post