Tonga Aile Birleşimi

Tonga Aile Birleşimi

Tonga ülkesinin resmi adı Tonga Krallığı’dır. Büyük Okyanus’ta yer alan Tonga Krallığı’na birçok farklı nedenle seyahat edilmektedir.

Tonga Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Tonga Krallığı’na evlilik nedeniyle gidecek olan vatandaşların aile birleşimi vizesi almaları gerekmektedir. Vatandaşlar gerekli işlemleri yaparak aldıkları aile birleşimi vizesi ile Tonga ülkesine giriş yapabilmektedirler.

Tonga aile birleşimi – Visa Center sitesinde ayrıntılı olarak açıklanmaktadır. Visa Center vatandaşlara aile birleşimi vizesi için uzman ekibi tarafından profesyonel hizmet sunmaktadır.

Evlenerek Tonga ülkesine gidecek olan vatandaşlar hem konsolosluklardan hem de Visa Center firmasından gerekli bilgileri alabilmektedirler. Visa Center her konuda olduğu gibi aile birleşimi konusunda da vatandaşların yanında yer almaktadır.

Tonga Aile Birleşimi

Tonga Aile Birleşimi

Resmi ismi Tonga Krallığı olan ülke, Büyük Okyanus’ta yer alır. Tolga ülkesine farklı sebeplerden dolayı gidilebilir. Evlilik sebebiyle giden kişiler, ülkeden giderken aile birleşimi alması gerekir. Bu sebepten dolayı o ülkeye giriş yapılabilir. Tonga aile birleşimi vizeniz için profesyonel hizmet almak isteyebilirsiniz. Evlenip gidecek olanlar, vize hakkında Konsolosluktan bilgi alabilecekleri gibi, firmamıza da başvurabilir.

Tonga İçin Alınabilecek Vizeler

Tonga ülkesine sadece aile birleşimi vizesi ile değil, farklı vizelerle de gidebilirsiniz.

  • Eğitim
  • Çalışma
  • Ticari
  • Fuar
  • Turist vizesi gibi vizeleri de firmamız aracılığıyla kolayca alabilirsiniz.

Tonga’ya Vizesiz Gidilebilir Mi?

Türk vatandaşları Tonga’ya yapacakları seyahatlerde Umuma mahsus pasaportlarla 30 gün durabilirler. Bunun yanı sıra yeşil, gri ve siyah pasaportları olanlar 90 gün Tonga’da kalabilirler. Tonga’nın Türkiye’de herhangi bir diplomatik temsilciliği yoktur. Bundan dolayı daha uzun süreli seyahatler için, Dışişleri Bakanlığıyla görüşülmesi gerekir. Ayrıca vize için gerekli olan evraklarında vize sürecinde hazırlanması gerekir. Konu hakkından firmamızdan da yardım alabilirsiniz.
Tonga vizesi nasıl alınır?

Tonga Krallığı’na gitmek isteyen gri, siyah ve yeşil pasaportlu Türk vatandaşları 90 güne kadar vizeden muaftır. Daha uzun süre kalmak isteyen ya da bordo pasaportu bulunanlar Tonga Dışişleri Bakanlığına başvuru yapabilir.

Tonga vize istiyor mu?

Tonga Krallığı tarafından bordo pasaport sahibi Türk vatandaşları için 30 gün diğer pasaport sahiplerine ise 90 güne kadar vize muafiyeti uygulanmaktadır.

Oyla! post