Tonga Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Tonga Krallığı’na seyahat edecek olan kişilerin tüm pasaport türleri dahil olmak üzere vize almaları gerekir. Türkiye’de dış temsilcilik ve vize işlemleri için konsolosluk bulundurmayan Tonga Krallığı’nın vize işlemleri Tonga Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılır. Bu nedenle vize başvuru işlemleriniz için dışişleri ile iletişime geçmeniz gerekir. Tonga konsolosluğu ve vizesi hakkında sizlere detaylı bilgi verebilmek adına kurduğumuz web sitemiz Visa Center adı ile ziyarete açıktır.

Tonga Konsolosluğu İletişim Bilgileri
Tonga Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Tonga Konsolosluğunun Bilgileri

Tonga Krallığı’na gidebilmek için alacağınız vizenin işlemleri Tonga Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılır. Vize başvuru formunu web sitemizden indirerek doldurduktan sonra gereken diğer evraklar ile bakanlığın adresine göndermeniz ya da e-posta ile iletmeniz gerekir. Tonga Dışişleri Bakanlığı’nın bilgileri;

Adresi: PO Box 352 Nuku’alofa

Tonga Krallığı Telefon Numaraları: 00 676 26 970/ 26 969

Elektronik Posta Adresi: info@tvb.gov.to şeklindedir.

Tonga Krallığı’na uzun süreli gidecek olan vatandaşların başvuru yapmaları gereken makam ise Ticaret ve Sanayi Bakanlığı’dır. Tonga Devleti İstihdam, Ticaret ve Sanayi Bakanlığı’nın adresi: PO Box 110 Nuku’alofa Tonga Krallığı olup, telefon numarası ise 00 676 23365’dir.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Başa dön tuşu
whatsapp
×