Togo Aile Birleşimi Vizesi

Togo seyahatleri için yapılacak vize başvuruları, gezi, ticari ve aile birleşimi şeklinde farklı türlerde yapılabilecektir. Togo aile birleşimi vizesi – Visa Center vize başvuru işlemlerinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini ve hangi belgeler istendiği belirtiliyor.

Çiftlerden birisi Türkiye’de, diğeri Togo’da olduğunda, aile birleşim vize başvuruları yapılarak, aileler bir araya gelebiliyor. Togo aile birleşimi vize başvuruları, en çok 3 ay en az 15 gün öncesinden yapılmalıdır.

Togo konsolosluğuna yapılacak vize başvurularında şu belgelerin hazırlanması gerekiyor;

  • Evlilik belgesi,
  • Davetiye mektubu,
  • Aile birleşimi vize başvuru formu,
  • Aile birleşimi vize dilekçesi,
  • Ortak vize başvuru evrakları,

Togo aile birleşimi vize işlemleri, dış temsilcilik, elçilik ve konsolosluk üzerinden yapılabiliyor.

Günümüzde bizler yurtiçinde ve yurtdışında seyahatlerde bulunmaktayız. Bu seyahatlerin bazıları gezi, iş amaçlı, aile ziyaretleri şeklindedir. Aynı zamanda bu seyahatlerin yapılması için bazı evrak ve taşıtlara ihtiyaç duyarız. Eğer akrabalarımız Togo gibi Afrika ülkesinde ise gerekli evraklar tedarik etmemiz gerekiyor. Türkiye’de yaşayan ve yabancı ülkelerde bulunan akrabalarımızı ziyaret için Togo aile birleşimi statüsü yasal düzenlemeler mevcuttur.

Aile Birleşimi

Seyahat amaçlarla dolu bir yolculuk sürecidir. Yabancı ülkelerde bulunan akrabalarımızı da ziyaret etmek durumunda kalıyoruz. Örneğin Afrika ülkelerinden Togo’ ya yapılacak bir aile ziyareti için gerekli evraklar ve prosedürleri yerine getirmemiz kazım. Bunlardan en önemlisi alınacak vize ile Togo aile birleşimi statüsünden yararlanarak gitme imkanımız vardır.

Vize İşlemleri

Yurtdışına yapılan seyahatlerde ülkeler arasında vize uygulaması var ise vize almak zorunda kalabiliriz. Vize işlemleri için başvurularımızı konsolosluklar, elçilikler ve dış temsilcilikler aracılığıyla yapabiliriz. Bu Togo ali birleşimi içinde geçerlidir. Vize işlemlerini seyahat edeceğimiz tarihten en 15 gün önce en çok 3 ay önce olarak yetkili konsolosluğa yapılmamız lazım.

Başa dön tuşu
whatsapp
×