Nepal Aile Birleşimi

Nepal Aile Birleşimi

Nepal aile birleşimi işlemlerinde vize şartlarına uygun başvuru işlemi yapılması gerekir. Öncelikle online randevu işlemlerinin tamamlanması ve gerekli belgelerin hazır bulundurulması gereklidir.

Nepal Vize Başvuru Formu

Nepal aile birleşimi – Visa Center işlemlerinde Nepal Devleti’nin belirlediği prosedürler takip edilmektedir. Başvuru yapanlarının seyahat engeli olmamalıdır.

Vize işlemlerinde en önemli ilk konu pasaporttur. Pasaportu olmayanlar hiç bir şekilde vize işlemlerini gerçekleştiremez.

Pasaport için öncelikle geçerli kimlik, eski veya geçerliliği devam eden pasaport, biyometrik özelliğe sahip bir tane fotoğraf, konaklamayla ilgili bilgiler hazır olmalıdır.

Gidiş ve dönüş tarihi, evlilik belgesi, doğum ile ilgili belgelerde ihmal edilmemelidir. Vize ücreti, pasaport harç makbuzu da başvuruda gereklidir.

Nepal’e gidecek olan kişilerin kesinlikle vize alması gerekir. Nepal aile birleşimi vizesinde ek evraklar gerekir. Aile birleşimi vizesinde kalıcı olarak ülkede kalmanıza olanak sağlayan özel bir vize türüdür.

Nepal Aile Birleşimi

Nepal Aile Birleşimi

Nepal Aile Birleşimi Vizesi Nasıl Alınır?

Nepal aile birleşimi vizesi için konsolosluk ve vize merkezine başvurarak başvuru formu alınarak online doldurulmalıdır. Eksiksiz ve tam olarak doldurulmalıdır. Aile birleşimi vizesine başvurabilmek için başvuru formunun yanında vize dilekçesi de gereğine uygun olarak doldurulmalıdır.

Nepal Aile Birleşimi Vizesi İçin Gerekli Evraklar Ve Vize Ücretleri

Nepal aile birleşimi vizesinde bazı önemli evrakların olması gerekir. Başvuru formunun yanında geçerliliğe sahip pasaportunuzun olması gerekir. Sigorta ve maaş döküm belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, pasaport fotokopisi olmalıdır.

Biyometrik fotoğrafınız, konaklama bilgileriniz, uçak gidiş-dönüş tarihiniz bulunmalıdır. Evlilik, doğum belgesi, vize ücreti de evraklar arasında olmalıdır. Vize ücretleri her kategoriye göre değişiyor. Aile birleşimi için bize başvurarak gerekli ücretlendirmeleri öğrenebilirsiniz. Vize işlemleriyle ilgili destek vererek size yardımcı oluyoruz.
Nepal Vizesi hakkında gerekli tüm bilgilendirme için https://www.visacenter.com.tr/iletisim/ adresini ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.
Nepal için vize gerekli mi?
Evet, Nepal’e gitmek isteyen kişiler vize almak zorundadır.
Nepal e gitmek için ne gerekli?
Nepal’e gitmek için kişilerin ilk başta dosyalarını eksiksiz bir şekilde tamamlayarak vize başvurusu yapmalıdır.
Burma vize istiyor mu?
Evet, Burma’ya gitmek isteyen kişiler konsolosluklar ya da online olarak vize başvurusu yapmalıdır.
Oyla! post