Kanada Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Kanada Konsolosluğu, Visa Center

Kanada Konsolosluğu

KANADA KONSOLOSLUĞU

KANADA BÜYÜKELÇİLİĞİ 

Kançılarya: Cinnah Caddesi No: 58, 06690 Çankaya, Ankara
Telefon: 409 27 00
Faks: 409 27 12
E-Posta: ankra-g@international.gc.ca
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Perşembe: 08:30-17.45, Cuma : 08:30-13:00

KANADA KONSOLOSLUKLAR

Kanada Başkonsolosluğu İstanbul’da herkesin ulaşabileceği bir noktada bulunmaktadır. Şahısların vize ve pasaport işlemleri için çok rahat ulaşım sağlayabileceği merkezi bir noktada bulunmaktadır. Kanada Başkonsolosluğu’na ulaşım sağlamak üzere açı adresi aşağıda bütün detayları ile verilmiştir. Kanada Konsolosluğu çalışma saatleri de yine verilen bilgiler arasında yer almaktadır. Şahıslar bu saatler dahilinde Kanada Konsolosluğu2na müracaat ederek vize ve diğer işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Kanada Konsolosluğu kısa süreli Kanda vizelerini vize merkezleri aracılığı ile kabul etmektedir. İstanbul ve çevresinde yer alan illerde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ya da Türkiye’de oturum iznine sahip üçüncü bir ülkenin vatandaşı olmanız durumunda Kanada vizesi başvuruları Kanada İstanbul Başkonsolosluğu yetki alanı içinde değerlendirilmektedir. Kanada İstanbul Başkonsolosluğu,  Kanada vize işlemleri ve Türkiye’de yaşayan Kanada vatandaşlarının pasaport, nüfus cüzdanı, doğum gibi işlemleri konusunda yetkili kurumdur.

Kanada Başkonsolosluğu İstanbul Görev Bölgeleri

Afyon, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, İstanbul, Bursa, Kocaeli, Çanakkale, Denizli, Edirne, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, İzmir, Kars, Kastamonu, Kırklareli, Tekirdağ illeri, Kanada vize işlemleri ve diğer konsolosluk işlemleri için Kanada İstanbul Başkonsolosluğu görev alanı içinde yer almaktadır.

Kanada Başkonsolosluğu İstanbul Çalışma Saatleri

Konsolosluk Hizmetleri /Pazartesi – Cuma: 09:00 – 12:00

Ticari Hizmetler /Pazartesi – Perşembe: 08:30 – 12:00 ve 12:30 – 15:15

Cuma: 08:30 – 13:00İletişim Bilgileriİletişim Bilgiler