Nauru Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Nauru Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Nauru’ya gidecek olan Türk vatandaşlarının gri, yeşil, siyah ve bordo olmak üzere tüm pasaport hamilleri dahilinde vize alma zorunluluğu bulunur. Nauru konsolosluğu Türkiye’de şubesi bulunmayan vize işlem merkezlerinden biri olarak en yakında ülke üzerinden işlem yapılmasına olanak tanır.

Nauru Aile Birleşimi

Visa Center olarak yurt dışı bağlantılarımız ile Nauru konsolosluğuna erişim sağlayabilmeniz için gereken hizmet tarafımızca verilmektedir. Yeni Delhi’de yer alan konsolosluk üzerinden sizler için vize işlemlerinizi yapmaktayız.

Nauru Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Nauru Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Nauru Vizesi ve Konsolosluk İşlemleri

Nauru vizesine başvuru yapacaksanız konsolosluk tarafından yetkilendirilmiş kurum ya da kuruluşlardan yapabilmeniz mümkün olur.

Visa Center olarak web sitemizde yer alan Nauru vize başvuru formunu indirerek işlemlerinize hız katabilirsiniz. Turizm alanında yapmış olduğumuz çalışmalar doğrultusunda vize başvurularınız için size her konuda yardımcı olmak adına web sitemizde yer alan bilgileri okuyabilirsiniz.

auru konsolosluğu üzerinden yapacağınız vize işlemlerinizde yanınızda bulunması gereken evraklar ve vize başvuru formuna web sitemizden ulaşabilirsiniz. Deneyimli kadromuz sizlere her konuda yardımcı olmak için gerekli bilgi paylaşımı sağlamaktadır.

Nauru vize istiyor mu?
Evet, pasaport türü fark etmeksizin herkesin vize alması zorunludur.
Nauru vizesi nasıl alınır?
Kişiler Yeni Delhi Büyükelçiliğine başvuruda bulunmalıdır.
Nauru nasil bir Ulkedir?
Dünyada bulunan en küçük ada ülkesidir. Nüfusu son sayımlara göre yaklaşık 10 bin kişidir. Başkenti Yaren’dir.
Oyla! post