Myanmar Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Myanmar Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Myanmar Konsolosluğu Ankara ilinde bulunur. Konsolosluk diplomatik olarak Türkiye’nin Myanmar’la olan ilişkilerini düzenler. Ayrıca Myanmar haklının resmi kayıtlarının yapılması ve Türk halkının başvurularının kabul edilmesini sağlar.

Namibya Aile Birleşimi

Konsolosluğa başvurularda hangi yolları izlemeniz gerektiğini öğrenmek istiyorsanız 7/24 hizmet veren Visa Center merkezimizden bilgi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Myanmar Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Myanmar Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Myanmar Konsolosluğunun Verdiği Hizmetler

Ankara’da hizmet veren Myanmar Konsolosluğu’nun hizmetleri yabancı ziyaretçiler (Türkler vs) ve Myanmar vatandaşları için olmak üzere ikiye ayrılabilir.

Konsolosluk ülke vatandaşlarının pasaport yenileme, askerlik kayıt, konsolosluk kayıt, sertifika, belge tasdiki, evlilik kaydı, doğum ve ölüm kaydı için hizmet verir. Myanmar’a ziyaret gerçekleştirecek yabancılar içinse vize başvuru, sertifika ve belge tasdiki hizmetleri verir.

Myanmar Konsolosluğu Vize Ücretleri

Myanmar Konsolosluğu’ndan alınabilen vizelerin ücreti vize türüne göre değişir. Myanmar için turist vizesi almak isteyen kişiler 90 USD ücret öderken ticari vize almak isteyen kişiler 120 USD ücret öderler. Vizenin uzun süreli olması durumunda ücretlerde artış görülür.

Myanmar Konsolosluğu Ankara İletişim Bilgileri

Adresi: Ehlibeyt Mah. 1271 Sok. Sabri Mermutlu İş Hanı No:33/2 Balgat/Ankara

Telefon: 473 52 00

Fax: 431 52 40

Mail: [email protected]

Myanmar Turist e-Vizesinin ücreti nedir?

Myanmar e-vize sistemi online olarak bulunur. Burada yapılan ücretlendirme ülkede bulunma amacına göre değişir. Myanmar turist vizesi ücreti her yıl güncellik gösterir.

Hangi ülkeler Myanmar vizesi muafiyetine tabidir?

Myanmar vizesi muafiyetini belirli ülkeler kesinlikle tabiidir. Bu ülkeler içerisinde Schengen bölgesinden belirli ülkelerde yer edinir. Muafiyet durumu ülkeler adına her yıl güncellik gösterir. Myanmar Konsolosluğu ile iletişime geçildiği takdirde güncel muafiyet durumu öğrenilebilir.

Oyla! post