Mozambik Konsolosluğu

Mozambik Konsolosluğu

Mozambik vatandaşları ve yabancılar için konsolosluk hizmetleri Ankara’da bulunan Mozambik Konsolosluğu tarafından verilir. Pazartesi gününden Cuma gününe kadar 09.00-17.00 saatlerinde açık olan konsolosluk yetki alanındaki tüm hizmetleri yerine getirir. İşlem yaptırmak isteyen kişiler randevu yoluyla konsolosluğa başvurabilirler.

Muvafakatname Örneği ( 18 Yaş Altı İçin )

 Mozambik Konsolosluğu Ankara İletişim Bilgileri

Fahri konsolosluk özelliğinde bulunan Mozambik Ankara Konsolosluğu Çankaya ilçesinde bulunur. Konsolosluğa bizzat gitmek isteyenler Cinnah Cad, Kırkpınar Sk, No:9, Çankaya adresinden ulaşabilirler. Telefonla bilgi almak isteyenler ise 0312 441 69 81 numarasına mesai saatleri içerisinde ulaşabilirler.

Mozambik Konsolosluğu

Mozambik Konsolosluğu

 Yabancı Ülke Vatandaşları İçin Konsolosluk Hizmetleri

Mozambik Ankara Konsolosluğu yabancı ülke vatandaşlarının ihtiyaç duydukları konsolosluk işlemlerini yerine getirir. Bu işlemler arasında vize başvurusu, sertifika talebi veya belge yasallaştırma vardır.

Mozambik Konsolosluğu’na bu işlemler için başvurmak istiyor ancak hangi yolları izleyeceğiniz konusunda kararsızlık yaşıyorsanız 0850 220 37 34 nolu telefonumuzu kullanarak Visa Center hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Telefon numaramızı kullanarak bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz ayrıca sorularınız için iletişim formu doldurarak merkezimizden merak ettiğiniz konularda bilgi alabilirsiniz.
Mozambik vizesi nasıl alınır?

Mozambik Konsolosluğu’na vize başvuru talebinde bulunulduktan sonra tarafınızdan belirli evraklar istenir. Sonrasında vize alınabilir.

Mozambik vizeli mi?

Mozambik vizeli bir ülkedir. Ancak bazı ülkeler için bu durum geçerli değildir.

Mozambike nasıl gidilir?

Mozambik’e gidebilmek için Mozambik konsolosluğundan alınan vize herhangi bir sorun oluşturmayacak şekilde bulundurulmalı.

Oyla! post