Moritanya Konsolosluğu - Visa Center

Moritanya Konsolosluğu

Moritanya Cumhuriyeti Nuakşot Büyükelçiliği

TÜRKİYE CUMHURİYETİ NUAKŞOT BÜYÜKELÇİLİĞİ
Adres: Posta Kutusu: BP 5154, Nouakchott-MAURITANIA
Telefon: +222 4524 0305
Faks: +222 4524 0305
embassy.nouakchott@mfa.gov.tr

Moritanya Konsolosluğu Ankara

Yurt dışına seyahat etmek isteyen Türk vatandaşlarının konsolosluklara vize başvurusunda bulunması gerekir. Tüm büyükelçiliklerin en resmi temsilcisi Ankara ilinde faaliyet göstermektedir. Moritanya’ya seyahat, iş, oturum veya eğitim amacıyla gidecek olan tüm Türk vatandaşlarının vize başvuru talebinde bulunması gerekmektedir. İstanbul ve Ankara’da olan konsolosluklardan, ikamet edilen ildeki konsoloslukla iletişime geçerek randevu talebinde bulunabilir. İkamet edilen illerde konsolosluk yoksa tüm vatandaşlar Ankara konsolosluğu ile iletişime geçerek vize başvurusu talebinde bulunabilir.

  Moritanya Konsoloslugu

Moritanya Konsolosluğu İstanbul

Moritanya Konsolosluğu İstanbul ilinde faaliyet gösteren resmi temsilcidir. Vize başvurusunda bulunmak isteyen Türk vatandaşları iletişim numarası ile vize başvuru talebinde bulunmalıdır. Vize başvurusunda bulunacak vatandaşların tamamlaması gereken evraklar şunlardır:

  • Pasaport
  • İki adet biyometrik fotoğraf
  • Moritanya Vize başvuru formu
  • Vize talep dilekçesi
  • Pasaport ve nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Uçak bileti rezervasyonu

Moritanya Konsolosluğu Türkiye Konsolosluğu

Moritanya Konsolosluğu Türkiye Konsolosluğu vize işlemlerinde yetkili temsilcidir. Vize başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar öncelikle konsoloslukla iletişime geçerek randevu talebi oluşturur. Daha sonra seyahat amacını açıkça belirten vize başvuru formunun doldurulması gerekir. Evraklar tamamlandıktan sonra konsolosluğa teslim edilerek onay alınabilir. Vize başvurusu, bireysel olarak yapılabilmektedir. Bunun için Ankara ve İstanbul illerinde faaliyet gösteren iki konsoloslukla iletişime geçilebilir.

Moritanya Konsolosluğu İstanbul İletişim

Moritanya’ya seyahat etmek için vize başvurusu yapılması gerekir. Türkiye’de İstanbul ilinde faaliyet gösteren konsolosluğa tüm vatandaşlar vize başvuru talebinde bulunabilir. Bunun için iletişim numarasına ulaşmak ve danışmanlardan bilgi almak mümkündür. Moritanya Konsolosluğu İstanbul İletişim numarası: 0216 311 00 67’dir. Vize başvurusu için ilgili numara aranabilir veya mail adresi üzerinden başvuru talebinde bulunulabilir. Moritanya konsolosluğu iletişimi için ulaşabileceğiniz E-posta: ozdag@sarayholdingss.com.tr adresidir. Bu iletişim seçeneklerinden birine ulaşarak Türkiye’de ikamet eden tüm vatandaşlar vize başvurusu yapabilir.

 

Başa dön tuşu
× Moritanya Vizesi