Madgaskar Aile Birleşimi

Madagaskar Aile Birleşimi

Kişiler bazı sebeplerden ötürü aile birleşimi vizesi almak istemektedirler. Madgaskar aile birleşimi Visa – Center alınabilmesi için yerine getirilmesi gereken bazı şartlar ve evraklar vardır. Aile birleşimi sayesinde ülkede kalıcı olarak kalınabilmektedir.

Madagaskar Konsolosluğu

Hazırlamış olduğunuz evrakların başvuru formuyla birlikte eksiksiz bir şekilde tamamlanıp teslim edilmesi gerekmektedir. Vize işlemlerinde istenecek olan ücret, seçeceğiniz kategoriye göre değişkenlik göstermektedir. Ortalama olarak 3 aylık süre kalım vize ücreti 130 Euro olmaktadır.

Vize işlemleri için gerekli olan şartlar ve gerekli olan evraklar şu şekildedir:

  • Başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • 6 ay geçerliliği olan pasaportunuz olması gerekmektedir,
  • Sağlık sigortası belgenizin olması gerekmektedir.
  • Sigorta belgenizin olması gerekmektedir.
Madagaskar ne ile ünlü?

Madagaskar toprakları ile ünlüdür. topraklarında birçok ürün yetişmektedir.

Madagaskar ucuz mu?

Madagaskar ekonomik açıdan gelişmekte olan bir ülkedir.

Türkiye'den Madagaskar a nasıl gidilir?

Türkiye’den Madagaskar’a gidebilmek için Madagaskar vizesi alınmalıdır.

Madagaskar Aile Birleşimi

Madagaskar Aile Birleşimi

Madgaskar Aile Birleşimi

Kişiler bazı sebeplerden dolayı aile birleşimi vizesi almak isterler. Eşinden veya ailesinden dolayı bu vizeyi almak mümkündür. Madgaskar aile birleşimi için bazı şartların ve evrakların yerine getirilmesi gerekir. Aile birleşimiyle kalıcı olarak ülkede kalınabilir. Vize işlem desteklerinden faydalanmak için bize başvurabilirsiniz.

Madgaskar Aile Birleşimi Vizesinde Gerekli Olanlar

Madgaskar aile birleşimi için bazı evraklara ihitiyaç vardır. Öncelikle konsolosluktan alacağınız başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmanız gerekir.

Geçerliliği olan pasaportunuz, fotoğrafınız, seyahat ve konaklama bilgileri, maaş bilgileri, sigorta belgeniz, sağlık sigortası gibi önemli detayların eksiksiz tamamlanması gerekir. Bu evrakların başvuru formuyla beraber eksiksiz olarak tamamlanıp teslim edilmesi gerekir. Verdiğimiz vize hizmetlerinden de birebir faydalanarak destek alabilirsiniz.

Madgaskar Aile Birleşimi Ücretleri

Vize işleminde kategoriye göre ücretler değişim göstermektedir. Vize harcı 30 USD olarak ödenmektedir. 3 aylık kalımda ise 130 Euro ödenmelidir. Madgaskar aile birleşimi ücretleri için sayfamızdan bilgi alarak işlem yapabilirsiniz. Vize hizmetlerinin ücret bilgileri hakkında bize danışarak vizenizi alabilirsiniz.

Oyla! post