Madgaskar Konsolosluğu

Madagaskar Konsolosluğu

Madgaskar Konsolosluğu – Visa Center

Büyükdere Cad. Kral Apt. Kat:4 D:10
Mecidiyeköy – İstanbul – Türkiye
Tel: +90 212 211 9206 Fax: +90 212 211 7701
[email protected]

Madagaskar Konsolosluğu İstanbul

İstanbul Fahri Madagaskar Konsolosluğu, Türkiye ile Madagaskar devletinin karşılıklı ticari ve ekonomik, kültürel değerlerini geliştirmek amacıyla projeler gerçekleştirmektedir. İstanbul Fahri Madagaskar Konsolosluğu, diplomatik bir yetkiye sahiptir.

Madgaskar Vize Başvuru Formu

Bunun yanı sıra Madagaskar ticari, çalışma ve öğrenim amacıyla seyahat gerçekleştirmek isteyen vatandaşlarına ve Türk vatandaşlarına, Madagaskar vize işlem başvurularını kontrol edip, kabul etmektedir. İstanbul Fahri Madagaskar Konsolosluğu bölge ayrımı yapmaksızın hizmet vermektedir. Türkiye’nin her bölgesinden vatandaşlarımız Madagaskar’a gitmek için başvuru yapabilirler.

Madgaskar Konsolosluğu

Madgaskar Konsolosluğu

Madagaskar Konsolosluğu Vize

Madagaskar seyahat sebebini açıklayan bir belge bulunmalıdır. Madagaskar konsolosluğu vize başvurularını, seyahatten dönüş tarihinden ileriye doğru en az 6 ay geçerlilik süresi olan pasaportla yapılmaktadır. 10 yıldan eski, en az 2 boş sayfası olmayan pasaportlarla müracaat yapılmamalıdır. Madagaskar’ a Türkiye den vizesiz gidilmemektedir.

Madagaskar Konsolosluğu Vize için gerekli belgeler;

  • Pasaport: Gerekli olan ilk evrak pasaporttur. Bu pasaportun geçerlilik süresi Madagaskar’a giriş yapılacak tarih itibariyle en az 6 aydır.
  • Fotoğraf: 2 adet biyometrik fotoğraf olmalıdır. Bu fotoğraflar beyaz fon da çekilmelidir.
  • Kredi/Banka Kartı: ödeme çevrimiçi olarak alınmaktadır. Bu yüzden bu kartlara ihtiyacınız olacaktır.

Madagaskar Konsolosluğu Telefon

Madagaskar konsolosluğu telefon numarası (0212) ** ** **’dır. Bu telefon numarası Madagaskar İstanbul Konsolosluğuna bağlıdır. Madagaskar konsolosluğu telefon numarası üzerinden birçok bilgi ve sorularınızı sorabilirsiniz.

Madagaskar Konsolosluğu Adres

Madagaskar Konsolosluğu İstanbul ilinde bulunan Şişli ilçesinde bulunmaktadır.

Madagaskar konsolosluğunun açık adresi Mecidiyeköy, Büyükdere Cad. Kral Apt. No:75 D:10, 34381’dir. Madagaskar vatandaşlarının ve Madagaskar’ı ziyaret etmek isteyen vatandaşlarımız işlemleri bu adreste yapılmaktadır. Ayrıca Türkiye de yaşayan Madagaskar vatandaşlarının yeni kimlik kartı, pasaport, evlilik, doğum ve ölüm gibi evraklar içinde bu adreste bulunan Madagaskar İstanbul Konsolosluğundan yardım alabilirsiniz.
Madagaskar için vize gerekli mi?

Madagaskar için kesinlikle vize gereklidir.

Madagaskar ucuz mu?

Madagaskar her bütçeye uyumlu bir ülkedir.

Madagaskar a nasıl gidilir?

Madagaskar vize ile gidilir.

Oyla! post