Malavi Aile Birleşimi

Malavi için hangi pasaporta sahip olduğunuz önemli değildir, önemli olan vize almanızdır. Bazı nedenlerden dolayı Malavi aile birleşimi için vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Bununla ilgili bilinmesi gereken bazı şeyler vardır. Vize başvurusunda bulunarak veya ilgili büyükelçiliğe başvurarak bu işlemleri tamamlayabilirsiniz. Farklı vize çeşitleri mevcut olmakla beraber kalıcı olarak oturum izni de sağlanıyor.

Malavi ülkesi üzerinden aile birleşimi talebinde bulunacak olan kişilerin bazı evrakları yetkili kuruma iletmeleri gerekir. Aile birleşimi yurt dışı ülkelerinde hukuki açıdan zorlu süreçlerle yapılmaktadır.

Aile üyeleri arasında kan bağının olması aranan şartlardan bir tanesidir. Malavi aile birleşimi – Visa Center başlığı altındaki yazıyı inceleyerek aile birleşimi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Malavi ülkesi yasaları kapsamınca belirlenmiş olan aile birleşimi şartlarını taşıyor olmak, aile birleşimi talebinde bulunmak için gereklidir.

Bu doğrultuda kan bağınız olan çocuğunuz ya da aile bireyleriniz ile Malavi ülkesi aile birleşimi talebinde bulunmak için evraklarınızı tamamlamanız ve yetkili kuruma başvuru yapmanız gerekir.

Malavi Aile Birleşimi
Malavi Aile Birleşimi

Malavi Aile Birleşimi Vizesi İçin Evraklar Ve Başvuru Formu

Malavi aile birleşimi için konsolosluk veya büyükelçilikten başvuru formu internet üzerinden doldurulmalıdır. Başvuru formunda; kişisel ve kimlik bilgileri, fotoğraf, pasaport bilgileri, konaklama ve uçak bilgileri gibi önemli detaylar yer almaktadır. Bunların doğru cevaplanması gerekir.

Evraklarda ise; başvuru formu, pasaport, fotoğraf, nüfus cüzdan fotokopisi, seyahat ve konaklama bilgileri, maaş dökümü, sigorta dökümü ve gerekli evraklar bulunmalıdır.

Malavi Aile Birleşimi Ücretler

Vize türlerine göre ücretlendirmeler de değişiyor. Uzun dönem için 270 € olarak hesaplanıyor. Siz de Malavi aile birleşimi ile ilgili detaylı bilgiye, yardıma ulaşmak isterseniz bize başvurabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Başa dön tuşu
whatsapp
×