Liberya Aile Birleşimi

Liberya Aile Birleşimi

Aile birleşimi, Türkiye’de ikamet eden bir vatandaşın Liberya’da ikamet eden bir kişiyle evlenmesidir. Bu işlem için evlenecek kişinin resmi kategoride Türkiye’de bekar olması gerekir. Liberya aile birleşimi – Visa Center konusunda deneyim ve tecrübe önemlidir.

Liberya Konsolosluğu

Türkiye’de ikamet eden aile yakınlarının Liberya’da bulunan diğer aile bireyleriyle birlikte yaşayabilmesi için öncelikle aile birleşimi işlemlerini takip etmesi gerekir. Bu işlem karışıktır ve uzmanlık ister.

Profesyonel ekibimiz Liberya aile birleşimi ile ilgili işlemleri güncel prosedüre uygun şekilde takip etmektedir. Aile birleşiminde Liberya Devleti’nin şartları önemlidir. Kimlik belgesi, biyometrik fotoğraf (1 adet), eski pasaport ve pasaport harcıyla yeni pasaport başvurusu yapılmaktadır.

Liberya Aile Birleşimi Vizesi Hakkında

Aile birleşimi yurtdışı aile ilişkileri bulunan herkes için oldukça önemli bir kavramdır.

Liberya Aile Birleşimi

Liberya Aile Birleşimi

Aile Birleşimi Nedir?

Aile birleşimi demek, eş veya çocukların beraber bir hayat sürmek amacı ile bir araya gelmesiyle yapılan göç anlamına gelmektedir. Aile birleşimi bu durumdaki ailelere uluslararası kanunlarla tanınmış tamamen resmi bir haktır.

Aile birleşimi kanunları, ülkenin göç hareketlerini kontrol etme hakkıyla bu durumdaki ailenin bir arada yaşama hakkı arasındaki orta yolu bulmayı amaçlar. Eğer eşiniz veya çocuklarınız Liberya’da ise ve sizler de onlarla beraber yaşamak istiyorsanız size Liberya aile birleşimi konusunda bizlere başvurabilirsiniz.

Liberya Aile Birleşimi Vizesi

Liberya vatandaşı olan birisiyle evlilik yaşayan Türk vatandaşlarının eşleriyle beraber yaşaması ve aile birleşimi yapabilmesi için Liberya evlilik vizesi almaları gerekmektedir. Evlilik vizesinin alınabilmesi için evliliğin gerçekten yapılmış olduğuna dair belgelerin temin edilmesi gerekmektedir. Aile birleşimi vizesi alma süreci biraz karmaşık ve uzun olabilse de biz bu işlemleri kolaylaştırmak ve size yardımcı olmak için buradayız.

Liberya musluman mi?

Liberya Müslüman bir ülke değildir.

Liberya nasil bir yer?

Liberya Atlas okyanusuna kıyısı bulunan bir ülkedir. Ülke içerisinde 15 vilayet mevcuttur.

Liberya hangi ülkenin Sömürgesiydi?

Liberya Afrika’da bulunan sömürge altına girmemiş tek ülkedir. Özgürleştirilen ülke Amerikalı köleler tarafından kurulmuştur.

Oyla! post