Haiti Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Haiti Konsolosluğu

Visa Center olarak sizler için güvenilir ve sıkı bir çalışma hizmeti vermekteyiz. Yurtiçi ve yurt dışında kurduğumuz sağlam bağlantılarla organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Asya, Afrika, Avrupa, Amerika ve Avustralya kıtasında bulunan ülkelere kısacası dünyanın dört bir yanına hizmet vermekteyiz. Konsoloslukların isteği doğrultusunda kişisel başvurular haricinde sizler için vize işlemlerinizi hallediyoruz.

Haiti Konsolosluğu Vize İşlemleri

Türkiye’de Haiti konsolosluğu bulunmasa da bu sizler için vereceğimiz hizmete engel değil. Dünyanın dört bir yanına olduğu gibi Haiti içinde vize çıkarma işlemimiz var. Firmamız kurulduğu günden bu yana %100’e yakın bir başarı oranıyla vize işlemlerini gerçekleştirmiştir. Hizmetlerimiz vize almak istediğiniz ülkeye göre pasaport işleminden zor olan vize işlemine kadar farklılaşmaktadır. Daha zor şartlarda çıkarılan vizeler için özel bir hazırlık hizmeti sunmaktayız.

Vizeniz için yapacağımız başvuru işleminizden son işlemlerinize kadar kontrollü ve hassas bir çalışma yürütmekteyiz. Bu kapsamda sizler için sağlayacağımız hizmetleri daha detaylı bir şekilde öğrenmek isterseniz 7 gün 24 saat firmamız ile görüşebilirsiniz. Visa Center olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 

Başa dön tuşu
whatsapp
×