Güney Sudan Konsolosluğu

Güney Sudan Konsolosluğu

Konsoloslukta Güney Sudan vize veya pasaport işlemlerini yapmanız gerekiyorsa Visa Center merkezimizden bilgi alabilirsiniz. Hangi işlemleri yapacağınızı ve nerelere başvurabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Güney Sudan Vize Başvuru Formu

Güney Sudan Konsolosluğu Güney Sudan ülkesine gidiş için vizeyi alabileceğiniz adrestir. Ayrıca Güney Sudan vatandaşıysanız vatandaşlık hizmetlerini konsolosluk aracılığıyla alabilirsiniz. Vize işlemleriniz, kayıt işlemlerinizi ve geçici oturum izni uzatma işlemleriniz için konsolosluğa başvurabilirsiniz.

Güney Sudan Konsolosluğu

Güney Sudan Konsolosluğu

Güney Sudan Konsolosluğu Nerede?

Güney Sudan Konsolosluğu İstanbul’dadır. Konsolosluğa otobüs, dolmuş veya özel araçlarla kolayca ulaşmak mümkündür. Konsolosluğun ulaşım adresi Merkezefendi Mh. Mevlana Cd. No:140/A Toya Plaza Zeytinburnu İstanbul’dur.

Güney Sudan Konsolosluğunun Görev Bölgesi

Konsolosluklar görev bölgelerinde bulunan vatandaşların işlemlerini gerçekleştirmekle görevlidir.

Güney Sudan Konsolosluğu’nun görev bölgesinde ise şu iller vardır; İstanbul, Bilecik, İzmit, Bursa, Çanakkale, Balıkesir, Edirne, Tekirdağ, Yalova, Kırklareli ve Düzce’dir. Bu şehirlerde bulunan vatandaşların Güney Sudan vize başvuruları ile Güney Sudan vatandaşlarının evlilik kaydı, askerlik belgesi, doğum kaydı, pasaport yenilime ve ölüm kaydı gibi başvurularını kabul eder. Bu işlemler için konsolosluğa Pazartesi’den Cuma gününe kadar başvurmak mümkündür.
Sudan için vize gerekli mi?

Sudan’a giriş yapabilmek için Türk vatandaşlarına vize gereklidir, Türkiye’de bulunan temsilcilikler dışında Uluslararası Hartum havalimanından Sudan’a girişte sınır vizesi alınmaktadır.

Sudan turkiye vize var mi?

Sudan ile Türkiye arasında vize uygulaması vardır, her iki ülke vatandaşlarının ülkeye girişte vize almaları gereklidir.

Sudan vizesi ne kadar?

Sudan vize ücretleri diplomatik temsilciliklerden ya da vize başvuru merkezlerinden kolaylıkla öğrenilmektedir.

Oyla! post