Gine Konsolosluğu İletişim Bilgileri - Visa Center

Gine Konsolosluğu İletişim Bilgileri

İstanbul Fahri Konsolosluğu

Gine Fahri Konsolosluğu İstanbul İletişim Bilgileri

Fahri Konsolos : Orhan Argün

Adres: Poyraz Sokak Sadıkoğlu Plaza 1 Kat 69, 34722 Kadıköy / İstanbul

Telefon: 0 216 550 94 01

e-posta: consulatdeguinee@yahoo.fr

Gine Ankara Büyükelçiliği

Gine Büyükelçilği Ankara İletişim Bilgileri

Adres : Büyükesat Mahallesi, Uğur Mumcu Sk. No:78, 06700 Çankaya/Ankara

Telefon : (0312) 436 86 76

Faks: (312) 436 86 77

e-mail: ambaguiankara@gmail.com

ambaguiankara@mae.gov.gn

Gine Konsolosluğu Ankara

Ankara’da yer alan konsolosluğun, bütün Türkiye geneli Gineli vatandaşların vize müracaatlarını yapacak kişilerin buraya başvuru yapmaları gerekir. Gine konsolosluğu Ankara Gaziosmanpaşa’da yer almaktadır.

Gine Konsolosluğu İstanbul

İstanbul’da yer alan konsolosluk, Kadıköy ilçesindedir. Ülkemizde ikamet etmekte olan Gineliler, turistik seyahatler için birçok sorunun giderilebilmesi için hizmet alabilmektedir. Ayrıca pasaportların yenilenmesi ve uzatılması da verilen hizmet kategorileri arasındadır.

Gine Konsolosu

Gine konsolosu, elçilik hizmetleri adına birçok işlemi T.C vatandaşlarına sunmaktadır. Ayrıca ülkemizde turist olarak bulunan vatandaşlara da seyahat işlemleriyle alakalı birçok hizmet uygulanmaktadır.

Gine Türkiye Konsolosluğu

Gine’ye gitmek isteyen kişiler, bordo pasaport sahibi olmalıdırlar. T.C vatandaşları ve ikamet iznine sahip olan 3. Ülke vatandaşlarının giriş işlemi yapabilmeleri için vize için başvuruda bulunmaları gereklidir. Daha sonra vizenin sonucunun açıklanmasını da beklemelilerdir.

Gine Bissau Konsolosluğu

Gine Bissau konsolosluğu Türkiye’de birkaç ilde bu isimle hizmet vermektedir. Hizmet verilen illerin yanı sıra çevre illerde Bissau hizmeti veren konsolosluktan yardım alabilmektedirler.

Gine Konakri Konsolosluğu

Gine Devletinde yer alan Konakri konsolosluğu, Gine sınırları içinde hizmet vermektedir.

Afrika Gine Konsolosluğu

Afrika’da Gine Konsolosluğu, Gineli vatandaşlara yardımcı olabilmek için birçok konuda hizmetlerini sürdürmektedir.

Papua Yeni Gine Konsolosluğu

İstanbul ve çevresi için hizmet veren Papua Yeni Gine konsolosluk işlemlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir. Çevre illerde oturan Türk vatandaşlarına vize konusunda her anlamda destek verilmektedir. İstanbul fahri konsolosluğu olarak başvuru işlemleri tamamlanarak, vize müracaatları yapılabilir. Ayrıca pasaport yenilenmesi, çıkarılması, vize ücretleri gibi birçok konu hakkında da kurumdan destek alınabilecektir. Bu kurumun yeri Akaretler- Beşiktaş- İstanbul’dadır.

Gine İstanbul Fahri Konsolosluğu

Konsolosluk hizmeti adına ne varsa, Gineli vatandaşlar, İstanbul’da yer alan Fahri konsolosluğuna başvurabilirler. Normal bir vatandaşın ihtiyacı olan ne varsa, konsolosluk üzerinden hak ve özgürlükleriyle alakalı bütün hizmetleri alabilirler. Vize başvuru işlemleri, kurum üzerinden ya da bağlı bulunan acentalar tarafından yapılabilir. Fahri konsolosluğuna gidemeyen vatandaşlar ise konsolosluk ile iletişime geçerek, vize evrakları ve benzeri konular hakkında yardım alabilirler.

Gine Konsoloslugu

Başa dön tuşu
× Gine Vizesi