Gine Bissau Konsolosluğu

Gine Bissau Konsolosluğu

Gine Bissau ülkesi adında Türkiye’de hizmet veren konsolosluk Gine Bissau Konsolosluğu’dur. Konsolosluk ülke halkı ve yabancı ziyaretçilerin ihtiyaç duyduğu konsolosluk hizmetlerini yerine getirir.

Adres: Barbaros Bulvarı, Yıldız Sarayı, Seyir Köşkü, Beşiktaş/İstanbul

Telefon: 0212 2591742

Faks:0212 2584365

E-posta:ircica@ircica.org

Gine Bissau Konsolosluğu
Gine Bissau Konsolosluğu

Gine Bissau Konsolosluğunun Görevleri

Gine Bissau Konsolosluğu’nun görevleri yabancı ziyaretçiler ve Gine Bissau vatandaşları için olmak üzere ikiye ayrılır. Yabancı veya Türk ziyaretçiler için konsolosluk vize başvurularını kabul eder ve Gine Bissau belge tasdiklerini yapar. Ülke vatandaşları içinse evlilik, askerlik, ölüm, doğum ve boşanma kayıtları ile pasaport yenileme ve nüfus cüzdanı yenileme işlemlerini gerçekleştirir.

Gine Bissau Konsolosluğu’nun hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız evraklarınızın hazırlanması, konsolosluktan randevu ve kayıt işlemleri için Visa Center olarak sizlere hizmet vermek isteriz. Merkezimizin hizmetleri sayesinde işlemleriniz daha kısa sürede tamamlanır ve planladığınız tarihte Gine Bissau seyahati yapabilirsiniz.

Gine Bissau Konsolosluğunun Görev Bölgesi

Türkiye’de fahri Gine Bissau Konsolosluğu vardır. Bu konsolosluk İstanbul’da bulunduğu için görev bölgesi de Marmara Bölgesi illerini kapsar. Bursa, Bilecik, İstanbul ve bölgenin diğer illerinde bulunan Gine Bissau vatandaşları konsolosluktan hizmet alabilirler. Ayrıca Türk vatandaşları vize başvurularını fahri konsolosluk aracılığıyla yapabilirler.

 

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Başa dön tuşu
whatsapp
×