Eritre Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Eritre Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Eritre’ye gidecek Türk vatandaşlarının vize alma zorunluluğu bulunur. Vize işlemleri için Türkiye’de bulunan Eritre konsolosluğu olmamasından dolayı ülke tarafından akredite edilmiş olan Doha Büyükelçiliği üzerinden başvuru yapılabilir.

Ermenistan Aile Birleşimi Vizesi

Visa Center firmamız size vize işlemlerinizde gerekli yardımı sağlamak ve vize başvuru formuna ulaşmanız için web sitesi üzerinden hizmet verir. Doha büyükelçiliğine yapacağınız başvuru öncesinde yanınızda bulundurmanız gereken başvuru formu ile evraklar hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Eritre Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Eritre Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Eritre Konsolosluğunun Bilgileri

Türkiye’de Eritre’nin konsolosluğu olmadığı için vize başvurularınızı Katar ya da Doha büyükelçiliğine yapmanız gerekir. Katar büyükelçiliğinin bilgileri;

Doha Eritre Konsolosluğu Adresi: P. K: 4309, Doha / KATAR

Eritre Konsolosluğu Doha Telefon Numarası: +974 446 679 34

Eritre Konsolosluğu Doha Faks Numarası: +974 (446) 641 39 şeklindedir.

Bu iletişim bilgileri üzerinden büyükelçilik ile vize işlemleriniz için direk iletişime geçebilirsiniz. Visa Center olarak iletişim kurabilmeniz ve vize işlemlerinizi başarılı bir şekilde halledebilmeniz için sizlere yurt dışı bağlantılarımız sayesinde güvenilir bir hizmet sunmaktayız.
Eritre Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları konsolosluk ya da Büyükelçiliği olmayan Eritre vizesi almak için Doha (Katar) Büyükelçiliği ile irtibata geçmelidir.

Eritre musluman mi?

Yaklaşık 3 buçuk milyon nüfusa sahip olan Eritre’nin nüfusunun büyük bölümü Müslümandır. Nüfusun geri kalanını Hristiyan ve putperestler oluşturmaktır.

Eritre nin başkenti neresi?

Eritre’nin başkenti 12. yüzyılda kurulan ve halen ülkenin 500 bine yakın nüfusu ile en kalabalık ve en gelişmiş kenti olan Asmara’dır.

Eritre kimin sömürgesi?

800’lü yıllarda İtalya tarafından işgal edilen ve yaklaşık 200 yılı aşkın süre Etiyopya’ya bağlı olarak kalan Eritre, İtalya sömürgesindeydi.

Oyla! post