Antigua Konsolosluğu

Antigua Konsolosluğu

Karayip Denizi’nin doğu kısmında yer alan iki büyük adadan biri olan Antigua’ya seyahat edecek Türk vatandaşlarından bordo pasaporta sahip olanların vize alma zorunluluğu bulunur. Gri, siyah ya da yeşil pasaporta sahip olan kişiler Antigua’ya vizesiz olarak seyahat edebilirler. Vize alım işlemleri için başvuru yapacağınız makam Antigua konsolosluğu olup, Türkiye’de temsilcilik bulunmamasından ötürü kendi ülkelerine başvuru yapmanız gerecektir. Visa Center firmamız sizlere bu konuda yardımcı olmak için gerekli dış bağlantılarını kullanır.

Arjantin Vizesi Gerekli Evraklar :Ücreti Nedir?

 

Antigua Konsolosluğu

Antigua Konsolosluğu

Antigua Konsolosluk Bilgileri

Antigua seyahatiniz öncesinde vize başvuru formunu web sitemizden indirerek doldurmanız gerekir. Daha sonrasında ne amaçla gideceğiniz ve ne kadar kalacağınız gibi bilgileri içeren bir vize talep dilekçesi oluşturmanız gerekecektir.

Diğer evraklarınız ile beraber Antigua konsolosluğuna başvuru yapmanızın ardından incelemeler ile beraber onay ya da ret kararı verilir. Firmamız bu adımlarda sizlere yardımcı olmak için web sitemiz üzerinden bilgi hizmeti sunmaktadır.

Antigua konsolosluğunun bilgileri;

Adresi: 2nd floor, 45 Crawford Place, London W1H 4LP

Tel: (+44) 20 7258 0070

Fax: (+44) 20 7258 7486

Email: [email protected] şeklindedir.

Antigua vize istiyor mu?

Antigua vize ister.

Libya için vize gerekiyor mu?

Libya belirli ülkeler için vize sağladığı gibi belirli ülkeleri de vizeden muaf tutar.

Kırım vize istiyor mu?

Kırım vize sistemi, vatandaşların pasaport türlerine göre değişkenlik gösterir.

Antigua Konsolosluğu Videosu;

Oyla! post