Angola Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Angola Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Angola Cumhuriyeti Güney Batı Afrika’da yer alan ve Afrika’nın 7.büyük ülkesi olma özelliğine sahip olan bir ülkedir. Bu ülkeye Türkiye’den vize alarak gitmek mümkündür. angola konsolosluğu iletişim bilgileri – visa center insanlar vize alması adına hizmet verir. Konsolosluğa yapılan başvurular konsolosluk vize birimince onaylandığında vize alınabilir ve dolayısıyla Angola’ya ziyaret gerçekleştirilebilir.

Angola Vize Başvuru Formu

Angola Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Angola Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Angola Cumhuriyeti’ne vize almayı düşünenler konsolosluğa bizzat gidebilirler veya vize merkezlerine başvurarak onların kendileri adına başvuru yapmalarını isteyebilirler.

Başvurusunu kendisi yapması gereken kişiler Visa Center’in Angola Konsolosluğu için hazırlamış olduğu bu sayfadan yararlanarak konsolosluğun bilgilerini alabilirler. Sayfada bulabilecekleri bilgiler arasında mail adresi, web sitesi, ulaşım adresi, telefon numarası ve fax numarası bulunur.
Angola vizesi nasıl alınır?

Angola vizesinin alınabilmesi için Angora Konsolosluğu ya da Ankara Büyükelçiliği’ne başvuru talebinde bulunup, ardından vize başvuru formu dondurulmalı.

Angola vizesi kaç günde çıkar?

Angola vizesi, evraklar istenilen doğrultuda hazırlanırsa 7 ile 15 iş günü içerisinde çıkar.

Angola vize var mı?

Angola’ya seyahat gerçekleştirecek olan vatandaşlar için vize bulunur.

Angola Konsolosluğu İletişim Bilgileri Videosu;

Oyla! post