Uganda Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Uganda Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Uganda Fahri Konsolosluğu İstanbul’da Şişli semtinde bulunur. Bu konsolosluk vize başvurularını kabul eder ancak vize verme yetkisi yoktur. Vize dışında Uganda vatandaşlarının ihtiyaç duydukları konsolosluk işlemlerinin yapılmasını sağlar.

Uganda Aile Birleşimi

İstanbul ve çevresinden yapılan başvurulara göre hafta içi her gün çalışır. Uganda İstanbul Fahri Konsolosluğu’nun iletişim bilgileri ise şunlardan oluşur;

Adres: Merkez Mah, Abide-i Hürriyet Cad, Hanımefendi Sok, No:34/4, Şişli / İstanbul

Telefon: (212) 315 83 00

Faks: (212) 315 83 01

E-posta:[email protected]

Uganda Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Uganda Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Uganda Ankara Büyükelçiliği Görevleri

Uganda Ankara Büyükelçiliği Türkiye’de Uganda adına yetkili en önemli kuruluştur. Büyükelçiliğin görevleri şunlardır; vatandaşlık işlemleri, vize başvurularının kabulü ve sonuçlandırılması, pasaport işlemleri, acil seyahat belgesi ve belgelerin tasdiklenmesi gibi görevlerdir. Bu görevler büyükelçilik tarafından 09.30-17.00 saatleri arasında yerine getirilir. Vize başvuruları içense 10.00-12.00 arasında hizmet verir.

Uganda Ankara Büyükelçiliği İletişim Bilgileri

Adres: Büyükesat Mah. Uğur Mumcu Sokağı No:59 GOP Çankaya/Ankara

Tel: 0312 437 01 95

Faks: 0312 437 01 78

E-Posta: [email protected]

[email protected]

[email protected]

Uganda Vize İşlemlerinde Visa Center Hizmetleri

Uganda vize işlemlerinin zamanında tamamlanabilmesi için destek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetlerimiz sayesinde vize için hazırlamanız gereken evrakları eksik olmadan hazırlayabilir ve zamanında teslim edebilirsiniz. Ayrıca Uganda’da kalacağınız yer konusunda yardım alabilirsiniz. Visa Center personelimiz 365 gün boyunca Uganda vizeleri konusunda size hizmet verir.

Uganda ya vize var mı?

Pasaport ayrımı yapılmaksızın Uganda Cumhuriyeti ülkelerine seyahat etmek Türk vatandaşlarının vize alması gerekmektedir.

Uganda vizesi kaç günde çıkar?

Uganda vizesi gerekli olan evrakların eksiksiz hazırlanması halinde en kısa sürede çıkan vizedir, ortalama 4 iş günü içerisinde sonuçlanır.

Kenya için vize gerekli mi?

Diplomatik, hizmet ve hususi pasaporta sahip olan Türk vatandaşları 180 gün içinde 90 günü geçmemek şartıyla Kenya için vizeden muaftır.

Oyla! post