Papua Yeni Gine Konsolosluğu

Papua Yeni Gine Konsolosluğu

Papua Yeni Gine vizesi için başvuru işlemleri İstanbul’da bulunan Papua Yeni Gine Konsolosluğu aracılığıyla yapılır. Konsolosluğa evrak teslimi sonrasında yapılan inceleme ile vize sahibi olunabilir. Konsolosluk vize işlemleri yanı sıra Papua Yeni Gine vatandaşlarının vatandaşlık işlemleri için hizmet sunar.

PASAPORT ALMA İŞLEMLERİ

Papua Yeni Gineliler pasaport yenileme, ölüm bildirimi belgesi, evlilik belgesi, oturma izni yenileme ve doğum bildirimi gibi işlemleri konsolosluktan yapabilirler. Vize başvurusu yapmak istiyorsanız konsolosluğa başvurmadan önce Visa Center hizmetimizi alabilir ve sizin adınıza vize işlemlerini yapmamızı talep edebilirsiniz.

Papua Yeni Gine Konsolosluğu

Papua Yeni Gine Konsolosluğu

 Papua Yeni Gine İstanbul Konsolosluğu Pasaport Yenileme

Pasaport süresi dolan Papua Yeni Gine vatandaşlarının Türkiye’de kalmaları mümkün olmayacağından pasaportlarını yenilemeleri gerekir. Yenileme işlemi İstanbul’da bulunan konsolosluktan yapılabilir.

Papua Yeni Gine Konsolosluğuna Nasıl Gidilir?

Papua Yeni Gine Konsolosluğu Beşiktaş ilçesindedir. Bu nedenle konsolosluğa kolay bir şekilde ulaşım mümkündür. Tramvay, dolmuş, taksi veya otobüsle ulaşılabilir. Ancak konsolosluğa gitmek isteyen kişilerin 09.00-17.00 saatlerini geçirmeden konsoloslukta olmaları gerekir. Ayrıca tatil günlerinde konsolosluk açık olmadığından tatil günlerinde gitmemeleri gerekir.

 Papua Yeni Gine İstanbul Konsolosluğu Adres Bilgileri

Adres: Vişnezade Mah. Süleyman Seba Cad. No:17 Akaretler/Beşiktaş

Tel: 0212 381 18 00

Papua Yeni Gine vize istiyor mu?
Evet, pasaport türü fark etmeksizin herkesin vize alması zorunludur.
Papua Yeni Gine Konsolosluğu nerede?
Konsolosluk Beşiktaş’ta bulunmaktadır.
Papua Yeni Gine vizesi nasıl alınır?
Koşulların eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesiyle beraber ilgili makam olan Avustralya Büyükelçiliği Ankara Konsolosluğundan başvuru yapılabilmektedir.
Oyla! post