Mikronezya Konsolosluğu

Mikronezya Konsolosluğu

Mikronezya’ya seyahat edecek olan Türk vatandaşları vize almakla mükelleftirler. Vize alım işlemleri için başvurulacak olan Mikronezya konsolosluğu Türkiye’de bir temsilcilik bulundurmamaktadır. Bu nedenle vize başvuru işlemleri sınır kapılarında gerçekleştirilir.

Mikronezya Aile Birleşimi

Visa Center olarak sizlere bu konuda bilgi vermek amacı ile sınır kapısında hangi işlemlere tabi tutulacağınız konusunda bilgi vermekteyiz. Mikronezya’ya gidebilmek için sınır kapılarında en fazla 30 gün olmak üzere kapı vizesi verilmektedir. Bu vizenin alımı için yanınızda bulundurmanız gereken bazı evraklar vardır.

Mikronezya Konsolosluğu

Mikronezya Konsolosluğu

Mikronezya Konsolosluğu Vizesi

Mikronezya sınır kapısında yetkililer ile görüşme yapmadan önce Visa Center web sitemizden indirebileceğiniz Mikronezya online vize başvuru formunu büyük harflerle okunaklı bir şekilde doldurmanız gerekir.

Mikronezya Göçmenlik ofisi tarafından yapılacak olan başvuru incelemelerinde seyahat edecek olan kişinin seyahat planını detaylı bir şekilde anlatması istenir. Ne amaçla gittiğiniz, nerede ve ne kadar kalacağınız gibi bilgileri vize talep dilekçesinde anlatmanız gerekecektir. Visa Center olarak bu gibi konularda detaylı bilgilendirme yapmak ve sizlere tamamen ücretsiz bir hizmet vermek için web sitemizi kurduk. Sitemiz üzerinden dilediğiniz bilgiye erişim sağlayabilirsiniz.
Mikronezya Federal Devletleri nerede?

Mikronezya federal Devletleri, Okyanus içerisinde Batı okyanusun Batı kesiminde bulunur.

Mikronezya dini nedir?

Mikronezya dini Protestan mezhepleri ve çoğunlukla Hristiyan olarak bulunur.

Mikronezya kaç km?

Mikronezya 702 kilometre karedir.

Oyla! post