Mikronezya Aile Birleşimi

Mikronezya Aile Birleşimi

Mikronezya aile birleşimi – Visa Center Mikronezda’da yaşayan yakınları bulunan ve onlarla yaşamak isteyen kişiler için başvurulması gereken temsilciliktir. Aile birleşimi vizesini Mikronezya Büyükelçiliği vermektedir.

Mısır Aile Birleşimi

Öncelikle elçilik tarafından bazı evraklar istenmektedir. Bu evrakların eksiksiz şekilde tamamlanması gerekmektedir. Bilgilerin güncel olmasına dikkat edilmelidir. Bunun yanında da istenilen ücretin ödenmesi gerekmektedir.

Mikronezya’da aile üyesinden birinin yaşadığı ispat edilmelidir. Genelde istenmekte olan evraklar şu şekildedir: vize başvuru formu (doğru bilgilerle doldurulmalıdır), pasaport, dilekçe, bilet, nüfus cüzdanı fotokopisidir.

Mikronezya Aile Birleşimi

Mikronezya Aile Birleşimi

Fakat duruma göre ek belgeler de istenilebilir. Başvurunun sonuçlanması için belli bir süre gereklidir. Geçen süre sonunda başvuru sonuçları açıklanacaktır.

Mikronezya Aile Birleşimi Vizesi Hakkında

Aileniz veya aile bireylerinizden olan bir kişi yurtdışında yaşıyorsa ve sizde onunla yaşamak istiyorsanız Mikronezya aile birleşimi vizesinden yararlanabilirsiniz. Aile birleşimi vizesini ise Mikronezya Büyükelçiliği tarafından alınabilir.

Büyükelçilik bu aşamada sizde evraklar isteyecektir. Bu evrakların içerisinde ailenizden bir kişinin orda olduğuna dair kanıtlayıcı belgeyi de eklemelisiniz. Evliyseniz evlilik cüzdanı yeterli olacaktır. Fakat daha fazla güncel bilgiye sahip olmak istiyorsanız Türkiye’de yer alan vize başvuru merkezlerinden bilgi alabilirler. Vize başvuru merkezleri kafanıza takılan her türlü soruyu yanıtlayıp size yardımcı olacaklardır.

Mikronezya Vize Evrakları

Vize alırken birtakım evrakları büyükelçiliğine teslim etmelisiniz. Bu evraklar eksiksiz ve doğru Olmalıdır. Mikronezya’ya gidecek olan Türk vatandaşlarının vize almaları gerekir, vize almazlarsa ülkeye giriş yapamazlar. Mikronezya vize evraklarında ise vize başvuru formu, pasaport, vize talep dilekçesi, biyometrik fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi, konaklama rezervasyonları, seyahat sağlık sigortası ve gidiş dönüş biletleri yer almalıdır. Evraklar güncel olmalıdır. Bu belirtilen evraklar yetersiz kalırsa sizden büyükelçilik ek evrak talep edebilir.

Mikronezya Federal Eyaletleri nerede?

Mikronezya federal eyaletleri Batı okyanustadır.

Mikronezya kaç km?

Mikronezya alan olarak 702 kilometre karedir.

Palau nereye bağlı?

Palau bağımsız bir ülkedir.

Oyla! post