Laos Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Laos Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Laos’a seyahat edecek olan Türk vatandaşlarının bütün pasaport türleri için vize alma zorunluluğu bulunur. Laos konsolosluğu Türkiye’de şubesi bulunan bir işlem merkezi olarak görev almadığı için vize işlemleri sınır kapılarında uygulanır.

Learning Agreement Nedir?

Visa Center olarak sizlere bu konuda bilgi vermek için kurduğumuz web sitemiz üzerinden vize alım işlemleri konusunda detaylı bilgiye erişim sağlayabilirsiniz. Laos’a ticari, turistik ya da özel amaç ile ziyarette bulunacaksanız alacağınız vize türü de buna göre verilecektir.

Laos Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Laos Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Laos Vizesi

Laos’a yapacağınız seyahat öncesinde almak zorunda olduğunuz vize için başvuru formunu doldurmanız gerekir. Laos vize başvuru formu web sitemizde sizler için yer almaktadır.

Sitemizi ziyaret ederek bu formu bilgisayarınıza indirip çıktısını alabilir, daha sonrasında okunaklı bir şekilde doldurarak sınır kapısında yapılan işlemler dahilinde teslim edebilirsiniz. Başvuru yapacak olan kişinin formu doldururken seyahat planını kısa ve net bir şekilde anlatması istenir. Visa Center olarak bu konuda sizlere detaylı bilgi vermek adına kurduğumuz web sitemizde hangi adımları uygulamanız gerektiği anlatılmıştır.
Laos ucuz mu?
Lüks bir tatil geçirmek istemeyenler için oldukça uygun bir yerdir. Konaklama, yeme içme gibi durumlar çok ucuzdur.
Laos hangi dine mensup?
Ülkenin yarısından fazlası Budist’tir. Geri kalanı ise yerel inançlara tapınmaktadır.
Vientiane nasıl gidilir?
Türkiye’den gitmek isteyen kişilerin ülkeye geçebilmeleri adına Bangkok, Vietnam, Malezya gibi yerlerden aktarmalı uçuş yapmaları gerekmektedir.

 

Oyla! post