Kongo Demoktatik Cumhuriyeti Aile Birleşimi

Kongo Demokratik Cumhuriyeti Konsolosluğu tarafından verilen vize çeşitlerinden biri de, aile birleşimi vizesidir. Aile birleşimi vizesi, Kongo Demokratik Cumhuriyeti sınırları içerisinde çocuklarının veya eşlerinin yanlarına yerleşmek isteyen veya Türkiye sınırları içerisinde yaşayan ve reşit olmayan çocuklarını Demokratik Kongo Cumhuriyetine alınması için başvurulan bir vize türüdür.

Kore Halk Cumhuriyeti Aile Birleşimi

Kongo Demokratik Cumhuriyeti aile birleşimi vizesi için gerekli olan tüm işlem adımları, visacenter.com şirketimizin destekleriyle gerçekleştirebilirsiniz. visacenter.com olarak bizler, aile birleşimi vizenizi alabilmeniz için gerekli olan tüm işlemlerinizi, sorunsuz bir şekilde halledebilmeniz için gerekli olan uzman desteğini sunuyoruz. Böylelikle, bizlere ilk müracaatınızdan vizenizi aldığınız son ana kadar, her işlemde yanınızda yer alıyoruz.

Kongo Demokratik Cumhuriyeti Aile Birleşimi Vizesi Evrakları

Her vize türünde olduğu gibi, Kongo Demokratik Cumhuriyeti aile birleşimi vizesi içinde benzer ve sadece bu vize türüne özel evraklar bulunmaktadır.

Aile birleşimi vizesini alabilmeniz ve gerekli olan evrakları hazırlayabilmeniz için ilk olarak bizlere müracaat etmeniz, sizlerin sorunsuz bir vize başvurusu gerçekleştirmenizde yararlı olacaktır. Daha sonrasında ise; vize başvuru formu, pasaport, vesikalık fotoğraf, nüfus cüzdan fotokopisi, tam tekmil olacak şekilde vukuatlı nüfus kayıt örneği, uluslararası evlenme kayıt örneği evrakları hazırlamanız vize başvurunuz için yeterli olacaktır.
Kongo nun dini nedir?
Ülkenin çoğunluğu yerel dinlere ve Animizm dinine mensuptur.
Kongo Cumhuriyeti nasıl bir yer?
Ülkenin yarısından fazlası çeşitli yapılarda kumlarla kaplıdır. Kalan kısımlarda ise büyük ormanlara sahiptir.
Demokratik Kongo Cumhuriyeti nasıl bir ülke?
Demokratik Kongo Cumhuriyeti’ne gitmek isteyen kişilerin yanlarında kıymetli eşya götürmemeleri doğru bir seçenek olacaktır. Bunun sebebi emniyet güçlerinin yavaş ilerlemesidir.
Oyla! post