Kamor Federal İslam Cumhuriyeti Konsolosluğu

Kamor Federal İslam Cumhuriyeti Konsolosluğu

Komorlar Birliği veya Kamor Federal İslam Cumhuriyeti ülkesine ziyaret için Türk vatandaşlarının vize zorunluluğu mevcuttur. Pasaportun türü ne olursa olsun vizesi olmayanlar ülkeye giriş yapamazlar. Vize işlemleri için Kamor federal cumhuriyeti konsolosluğu yetkili kuruluştur. Şartların uygun olması durumunda vize vererek insanların ülkeye amaçları doğrultusunda gitmelerini sağlar.

Kanada Aile Birleşimi

Konsolosluğun Adresi

Komor vizesi için hizmet veren konsolosluk İstanbul’da Maslak semtinde bulunur. Yetki alanı tüm Türkiye olan konsolosluk vize alınmasına yardımcı olur. Konsolosluğa vize başvurusunda bulunmak isteyenler aşağıdaki adres üzerinden ulaşabilirler.

Kamor Federal İslam Cumhuriyeti Konsolosluğu

Kamor Federal İslam Cumhuriyeti Konsolosluğu

Konsolosluk adresi: Ayazağa Yolu, Eski Büyükdere Cad, İz Plaza, No:9, Maslak/İstanbul

Konsolosluktan bilgi almak içinse 0212 365 86 44 numarası aranabilir. Ayrıca [email protected] adresine mail atılarak bilgi talep edilebilir.

Konsolosluktan vize işlemleri için yeterli bilgiyi alamadıysanız Visa Center’den bilgi alabilirsiniz. Bizlere vize hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve doğru cevaplarını alabilirsiniz. Bilgi için telefon numaramızı arayabileceğiniz gibi Ankara’da bulunan ofisimize de gelerek yüz yüze bilgi alabilirsiniz.

Konsolosluğun Görevleri

Konsolosluk vize başvurularını kabul etmek dışında Komor ülkesi vatandaşlarının konsolosluk işlemlerini yapmaları için çalışır. Bu işlemler arasında askerlik, evlenme, doğum ve ölüm kayıtları, nüfus cüzdanı çıkarma ve belge tasdiki yer alır.

Comoros hangi ülkeye bağlı?
Afrika kıtasına bağlıdır.
Komor Adaları hangi kıtada?
Komor Adaları Afrika kıtasındadır.
Komor Frangı hangi ülke?
Komorlar’ın kullandığı resmi para birimlerdir.
Oyla! post