Fil Dişi Sahili Aile Birleşimi

Fildişi Aile Birleşimi Vizesi

Fil Dişi Sahilleri ülkesinde bir aile birleşimi yapmak isterseniz. Türkiye’de bulunan herhangi bir Fil Dişi Sahili Konsolosluğuna başvurmalısınız. Sizlere bu yazıda Fil Dişi Sahilleri Aile Birleşimi hakkında bazı bilgiler vereceğiz.

Fil Dişi Sahili vize başvurunuzda işlemler konsolosluğun yoğun olduğu dönemlerde 5 aya kadar çıkabilmektedir. Vize sonucunuzun en kısa belirli olabileceği tarih ise 2 aya yakındır. İşlemlerinize gidiş tarihinden 6 ay önce başlamanız sizin için faydalı olacaktır.

Başvurunuzu bir vize merkezi aracılığı ile veya kendiniz şahsen de yapabilirsiniz. Vize merkezi ile yapılan başvurular daha düzenli olduğundan kabul edilme oranları daha yüksektir. Vize merkezleri bu hizmet için ekstra ücret alırlar. Vize merkezleri sizler için belge ve formları doldurabilir, dilekçe yazabilirler.

Fil Dişi Sahili Aile Birleşimi
Fil Dişi Sahili Aile Birleşimi

Genelde gerekli olan bütün dillerde uzmanları bulunmaktadır.Vize başvurunuzun reddedilmesi veya sizin vazgeçmeniz durumunda aile birleşimi vizesi için ödediğiniz ücret kesinlikle geri ödenmemektedir. İşlemleri yaparken temkinli olmakta fayda vardır.

Fil Dişi Sahilleri Aile Birleşimi İçin Gerekli Evraklar

Fil Dişi Sahili herhangi bir vizesine başvuracak kişiler konsolosluğun arz ettiği belgeleri ibraz etmek zorundadır. Belgeler eksiksiz ve hatasız olmalıdırlar. Sizler için Fil Dişi Sahilleri Aile Birleşimi İçin Gerekli Evraklar listesini hazırladık. Fakat şunu da bilmenizde fayda var. Belgeler kişinin statü ve durumuna göre değişebilmektedir. Konsolosluk isterse ekstra belge de talep edebilmektedir. O yüzden bu hazırladığımız liste genel listedir. Size bu konu hakkında kesin bilgi gerekliyse bir yetkili ile konuşmanızda fayda vardır.

  • Biyometrik fotoğraf. 3,5X4,5 boyutlarında, güncel halinizi temsil eden, 4 tane fotoğraf.
  • Geçerlilik süresi en az 1 yıl daha olmalıdır.
  • Fil Dişi Sahili aile birleşimi vizesi formu doldurulmalı. Tam ve hatasız olmalıdır. Belgenin dili Almanca olduğundan Almanca doldurulmalı.
  • Uluslararası geçerli sayılan evlilik belgesi. Nüfus il müdürlüklerinden alınabilmektedir.
  • Başvuran kişinin evlenmeden önce ve sonraki tam vukuatlı nüfus kayıt örnekleri orijinalleri ve yanında 2 adet fotokopisi.

Belgeleri doldururken dikkat etmeniz gereklidir. Belgeler de bulunan herhangi bir bilginin çelişmesi halinde başvurunuz direk olarak reddedilecektir. Bu yüzden bilgileriniz hatasız olmalıdır.

Fil Dişi vize işlemleri için en güncel bilgilere  visacenter.com.tr/fil-disi-vize-basvurusu/ sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 
Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Başa dön tuşu
whatsapp
× Fil Dişi Sahili Vizesi