Çad Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Çad Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Çad ülkesinin Türkiye’de iki temsilcisi bulunur. Diplomatik temsilcilik Ankara’da yer alan Çad Büyükelçiliği’dir. Bunun yanı sıra İstanbul’da Çad Konsolosluğu vardır. Çad vatandaşlarının ve Çad’a gidecek Türkler ile yabancı uyrukluların konsolosluk işlemleri bu iki kurum tarafından gerçekleştirilir.

Çad Aile Birleşimi Vizesi

Çad Konsolosluğu İstanbul

Çad Konsolosluğu İstanbul’un Üsküdar semtinde hizmet verir. Konsolosluğun tam adresi Altunizade Mahir İz Cad. No 30 Üsküdar/ İstanbul şeklindedir. Konsolosluğa telefonla ulaşmak içinse (0216) 474 71 60 numarası aranabilir.

Çad Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Çad Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Çad İstanbul Konsolosluğu Vize Başvuruları

Çad İstanbul Konsolosluğu vize başvurularını kabul eden kurumdur. Başvuru öncesinde randevu alınır. Randevu günü ve saatinde Çad vize belgeleriyle Üsküdar’da bulunan konsolosluğa gidilir. Vize randevusunda nasıl davranacağınızı bilmiyor veya randevu esnasında sorulan soruları merak ediyorsanız Visa Center danışmanlarımızla iletişim kurarak Çad vize başvurusu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Çad Konsolosluğu Vize Ücreti

Türk vatandaşları veya Çad’a gitmek isteyen yabancı uyruklu kişiler vize başvurularını İstanbul’daki konsolosluğa yapabilirler. Başvuru için vize ücreti ödenmesi gerekir. Bu ücret vize türüne göre belirlenir ve nakit olarak ödenir. Çad vizeleri güncel ücretleri için vize merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Çad Büyükelçiliği Ankara

Çad Büyükelçiliği Ankara ülkeyi Türkiye’de temsil için bulunan en yetkili kurumdur. Ülkeyi temsil etmek yanı sıra Türkiye’de bulunan Çad halkının da korunması hizmetine yerine getirir. Buna ek olarak Çad halkının kayıtlarıyla Türk halkının vize almaları için onay verir. Türkiye’nin tüm şehirlerinden vize için büyükelçiliğe başvurulabilir. Çad Büyükelçiliği Kazım Özalp Mah. İlkadım Sok. No:18 Gop Ankara adresinde hizmet verir.

Çat ülkesi nasıl bir yer?

Çat dünyanın bilinen en yoksul ve en yolsuz ülkeleri içerisinde yer edinir.

Çad kimin sömürgesi?

Çat Fransız sömürgesi bir ülkedir.

Çat devletinin nüfusu ne kadar?

Çat devletinin nüfusu yapılan son sayımlara göre 16 milyondur.

Oyla! post