Burunei Konsolosluğu

Burunei Konsolosluğu

Brunei vatandaşları ve Brunei’de tatil, iş veya eğitim amacıyla bulunmak isteyen kişiler konsolosluk işlemleri için Burunei Konsolosluğu hizmetlerinden yararlanabilirler. Almaları gereken vize için konsolosluğa başvurup vize sahibi olabilirler. Brunei vatandaşları ise kimlik yenileme, evlilik kaydı veya pasaport yenileme gibi işlemleri için konsolosluktan yararlanabilirler. Konsolosluk ihtiyacı olanlar İstanbul ve Ankara’da bulunan konsolosluklardan yaşadıkları yere bağlı olarak yararlanma hakkı elde ederler.

Çad Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Brunei Konsolosluğu İstanbul

Marmara ve Ege bölgelerinden birisinde yaşıyorsanız vize işlemlerinizi Brunei İstanbul Konsolosluğu’na başvurarak yapabilirsiniz. Vize tüm işlemleri eksiksiz tamamladığınızda çıkar. Ancak belgelerin hazırlanması ve teslimi esnasında hata olması vize engel olacağından bu olayı yaşamamak adına Visa Center ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Danışmanlarımız size yapmanız gerekenleri eksiksiz anlatır. Ayrıca sizin yerine işlerinizin çabuk bitmesi için rezervasyon ve başvuru formu gibi hizmetler sunar.

Brunei Konsolosluğu Ankara

Ankara Konsolosluğu belge tasdiki, evlenme, vatandaşlık belgesi, doğum, noter, nüfus cüzdanı, askerlik, vize ve pasaport işlemleri için hizmet verir. Konsolosluğun mesai günleri hafta içidir ve mesai 09.00-17.00 saatleri arasındadır.

Burunei Konsolosluğu

Burunei Konsolosluğu

Adres: Oran Mah. Arif Nihat Asya Sok. No:33 Çankaya/Ankara

Tel: 0312 490 44 60

Brunei İstanbul Konsolosluğu Görev Bölgeleri

İstanbul Konsolosluğu görev bölgesi Marmara ve Ege bölgeleridir. Türk vatandaşları İstanbul’daki konsolosluğa vize almak için başvuruda bulunabilirler. Brunei vatandaşlığına sahip olan kişiler ise noter, doğum ve vatandaşlık belgesi için işlemlerini konsolosluk üzerinden yaptırabilirler.

Brunei Ankara Konsolosluğu Görev Bölgeleri

Ankara Konsolosluğu’nun görev bölgesi Ankara ve çevresi, Akdeniz, Güneydoğu Anadolu, Karadeniz, İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgeleridir. Bu bölgelerdeki halkın vize işlemlerini gerçekleştirerek vize almalarını sağlayan konsolosluk aynı zamanda Brunei halkının da belge tasdiki ve nüfus cüzdanı çıkartma gibi işlemlerini gerçekleştirir.

Brunei vize lazım mı?

Brunei ziyareti gerçekleştirecek olan vatandaşlar için vize kesinlikle gereklidir.

Brunei vizesi nasıl alınır?

Brunei vizesi alabilmek için Brunei Konsolosluğu’na vize başvuru talebinde bulunulmalı.

Brunei Büyükelçisi kim?

Mohd Sahrip Othman’dır.

Oyla! post